Порівняння
0 0 
Ціна
-
Бренд
Тип Корпусу
Процесор
Кількість ядер процесора
Оперативна пам`ять
Тип пам'яті
Тип накопичувача
Тип SSD накопичувача
Обсяг пам'яті HDD
Властивості відеокарти
Відеоінтерфейси
Фильтр
Знайдено 47 Товари

БВ сервера

Сортування
БУ Сервер HP ProLiant DL380P Gen8 Intel® Xeon® E5-2609 v0x2 16GB RAM 72GB HDD из Европы
A - відмінний стан
БУ Робоча станція HP WorkStation Z820 Intel Xeon E5-2640 32Gb RAM 256Gb SSD из Европы
A - відмінний стан
БУ Робоча станція HP WorkStation Z820 Intel Xeon E5-2640 32Gb RAM 512Gb SSD из Европы
A - відмінний стан
БУ Робоча станція HP WorkStation Z440 Intel Xeon E5-1650v3 32Gb DDR4 256 SSD из Европы
A - відмінний стан
БУ Робоча станція HP WorkStation Z440 Intel Xeon E5-1650v3 32Gb DDR4 512 SSD из Европы
A - відмінний стан
Сервер HP Z200 Workstation Intel Core i5-650 8GB RAM 250GB HDD
Ціна дня!
3 300 

Недорогі сервера з гарантією із США і Європи

Хочете провести апгрейд серверної, підняти невеликий дата-центр або перевести підприємство на нове з єдиною базою даних, але ціни професійного «заліза» кусаються? Є простий і правильний вихід із ситуації – б сервера в магазині pc.com.ua. З нашою допомогою Ви легко і швидко здійсните свої плани, заощадите кошти і отримаєте якісне обладнання від відомих брендів.

Всі сервера БВ привезені з Європи і США, де своєчасно обслуговувалися і експлуатувалися без перевантажень. Всі машини протестовані нашими фахівцями на працездатність і відсутність багів. Вони не мають зовнішніх і внутрішніх дефектів, начебто слідів перегріву або повільних блоків на жорсткому диску, які завадять роботі всього RAID масиву.

Обладнання поставлялося за договором лізингу, що залишилося після модернізації або ліквідації підрозділів великих компаній і не вичерпало навіть половини ресурсу. Крім того, всі бв сервера у Львові знаходяться за адресою: пер. Охтирський 3А, тому вам не доведеться чекати доставки з-за океану.

Як швидко і вигідно купити сервер БВ ?

Напевно Ви вже оцінили асортимент машин . Він постійно оновлюється завдяки налагодженим каналам постачання та ефективної роботи відділу закупівель. Широко представлені бу сервери HP різних модифікацій на базі Intel Xeon і AMD Opteron. Це залізо прослужить не один рік, воно прекрасно підійде для установки в серверні великих підприємств.

Але якщо Ви схильні довіряти продукції іншого відомого вендора і бажаєте придбати сервера БВ Dell просто відправте запит нашому менеджеру. Він запропонує кращі варіанти за ціною і «начинці», термінів поставки і т. д. Все залежить тільки від ваших уподобань. Ми зможемо задовольнити будь-які побажання клієнта по комплектації і виробнику за розумні гроші.

Ціни на БВ в сервери pc.com.ua радують покупців. Не шукайте підступу. Ми просто добре робимо свою роботу і сміємо запевнити, що весь товар жодного разу не був в ремонті, експлуатувався за правилами, а після прибуття в Україну ніхто не перепрошивати програмне забезпечення HDD і материнських плат з метою приховати реальний «пробіг» заліза.

У підтвердження слів, на всю техніку поширюється гарантія 6 місяців. Це набагато більше, ніж дають інші магазини. Просто продаж б серверів – одне з пріоритетних напрямків діяльності нашої компанії. Ми прагнемо співпрацювати з Вами на довгостроковій основі, тому забезпечуємо найкращі умови по вартості, асортименту та підтримки.  

Надійні бв сервера від pc.com.ua встановлені в дата-центрах і серверних тисяч дрібних організацій і великих компаній по всій Україні. Якщо Ви вмієте рахувати гроші і правильно розподіляти їх, то просто зобов'язані скористатися нашими послугами.

Не забудьте заглянути в інші розділи інтернет-магазину. Асортимент вживаної техніки дуже широкий. Вже вирішили придбати сервер бв? Подивіться на бв системні блокипринтери бв та інше офісне обладнання. Тут Ви зможете придбати комплект техніки для середнього офісу за ціною одного нового сервера! 

Сервер бв — недорога модернізація системи

Проводити модернізацію серверної необхідно час від часу. Як провести цей важливий захід у складних економічних реаліях, не витративши багато коштів? Звернутися за покупкою БВ сервера в інтернет-магазин. Тут продається високоякісне обладнання, привезене з європейських країн, зі Сполучених Штатів Америки. Якість продукції на висоті.

Кожен технічний пристрій перед тим, як потрапити в реалізацію ретельно перевіряється майстрами на можливі дефекти, приховані проблеми. В даному процесі:

 • використовується технологічний інструментарій;
 • проводиться візуальний огляд;
 • задіяні численні способи тестування.

У продаж потрапляє тільки якісна продукція, здатна функціонувати довгі роки без перебоїв, без нарікань з боку користувачів. Отже, в даній ситуації придбати сервер бв — значить зробити єдино правильний вибір на користь розумної економії, бюджетного підняття невеликого дата-центру або переведення корпорації на нове програмне забезпечення з єдиною базою даних.

Сервер б/в: вибираємо бюджетне «залізо»

В даний час сервери бв, привезені з Європи і США, — гідна альтернатива технічним пристроям, що продаються на первинному ринку. Це вдале рішення для компаній, що цінують високу якість обладнання. Фактична ефективність функціонування серверів не залишає жодних сумнівів, адже на кожен примірник надається гарантія 6 місяців. Але при виниклих проблемах, питання вирішується максимально швидко і завжди на користь покупця.

В каталозі продукції замовникам запропоновано купити БВ сервер від провідних світових виробників і звучних брендів. Для потенційних покупців представлені готові комплектації з більш потужними і менш потужними характеристиками, придатними для невеликих приміщень або для великих компаній. Певні модифікації цілком можуть бути використані:

 • у компактних офісах, тільки відкрилися компаній;
 • коворкингах;
 • інших фірмах, де абсолютно не потрібно об'ємного ресурсу.

Більш потужні установки можуть експлуатуватися в IT-компаніях, де створюються і ефективно працюють центри обробки даних.

Сервери з США і Європи, гарантовано якісна. Адже під час попередньої експлуатації за установками ретельно стежили, також проводилося регулярне технічне обслуговування. Експлуатації йшла без глобальних перевантажень.

Це підтвердило і тестування, що проводилося перед надходженням приладів в продаж. Всі машини перевірені на працездатність і відсутність багів. Тут:

 • немає слідів перегріву;
 • немає зовнішніх і внутрішніх дефектів;
 • немає повільних блоків на жорсткому диску, що ускладнюють функціонал всього RAID масиву.

Технічні пристрої справні і готові до безперебійної експлуатації. При цьому і ціна моделей неодмінно порадує покупців. Переплачувати за покупку не доводиться.

Виходячи з усього вищесказаного напрошується висновок, що словосполучення " був у вжитку — - це абсолютно не означає низьку якість продукту. Навпаки. Європейські та американські компанії розвиваються набагато швидше вітчизняних. Швидке зростання — це необхідність частої модернізації системи.

Іноді зростання настільки стрімкий, що модернізація проходить мало не щорічно або один раз за два роки. Природно, обладнання не встигає:

 1. чисто фізично зноситися;
 2. застарівши;
 3. прийти в непридатність;
 4. отримати будь-які дефекти.

Фактично, сервера списуються в нікуди, хоча вони можуть функціонувати ще багато років поспіль. Саме таким чином установки і потрапляють на вторинний вітчизняний ринок. А після продаються в інтернет-магазині в чудовій якості і з гарантійним талоном на шестимісячну експлуатацію.

Сервер БВ  від компанії PC

Сучасні БВ сервера забезпечують безперебійну роботу практично кожної компанії. Це обумовлено прагненням сучасних бізнесменів автоматизувати всі бізнес-процеси і зробити їх максимально простими для працівників. Сервери якнайкраще справляються з цим завданням. Вони є тим самим незамінним помічником, який бере на себе більшість робочих процесів і полегшує життя людей.
Наша компанія займається продажем вживаної техніки з Європи протягом багатьох років. Всі товари протестовані провідними фахівцями нашої компанії і є повністю справними. Ми надаємо гарантію на кожен сервер терміном на 6 місяців. Ціна пристроїв гарантовано не вдарить по вашому бюджету, а оперативна доставка по всій країні не змусить довго чекати свою покупку.

Чому варто купити сервер БВ ?

Купівля серверів для облаштування компанії — це досить витратний захід. Щоб істотно заощадити свої кошти, рекомендуємо придбати вживану техніку в нашому магазині. Наші сервера БВ підходять для наступних цілей:

 • створення інфраструктури бізнесу;
 • розширення бізнесу;
 • заміни серверів, які більше не придатні до експлуатації.

Купівля бв сервера — це відмінна можливість уникнути великих грошових витрат. Адже нова апаратура коштує нечуваних грошей, які не завжди може виділити починаюча компанія. Наша б / в продукція-це сервери, які експлуатувалися за договором лізингу. Західні компанія співпрацюють виключно з надійними виробниками і проводять планову заміну обладнання один раз на кілька років. За цей час воно не встигає вичерпати і половини своїх ресурсів. Тому, вирішивши купити сервер БВ в інтернет-магазині PC, Ви робите вибір на користь техніки, яка за якістю і функціональністю не поступається новою.

Сервер б/в та його переваги

Якщо ви хочете купити Б В сервер, зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті компанії. Здійснюючи покупку у нас, ви отримуєте масу незаперечних переваг. Наша техніка:

 • володіє відмінними технічними характеристиками, високою продуктивністю і функціональністю;
 • вироблена провідними європейськими виробниками;
 • є максимально надійною, так як перевірена в екстремальних умовах роботи;
 • відрізняється доступною ціною;
 • має гарантію якості терміном на 6 місяців;
 • буде доставлена в будь-який куточок України.

Купуючи у нас сервер БВ , ви зможете автоматизувати процеси бізнесу і полегшити життя працівникам підприємства за смішні гроші!

БВ сервера Ціна
Сервер HP ProLiant DL380P Gen8 Intel® Xeon® E5-2609 v0x2 16GB RAM 72GB HDD 7299 грн
Робоча станція HP WorkStation Z820 Intel Xeon E5-2640 32Gb RAM 256Gb SSD 12600 грн
Робоча станція HP WorkStation Z820 Intel Xeon E5-2640 32Gb RAM 512Gb SSD 13000 грн
Робоча станція HP WorkStation Z440 Intel Xeon E5-1650v3 32Gb DDR4 256 SSD 11300 грн
Робоча станція HP WorkStation Z440 Intel Xeon E5-1650v3 32Gb DDR4 512 SSD 11500 грн
✔️Мінімальна ціна 2500 грн
✔️Максимальна ціна 31000 грн
✔️Кількість товарів 47 шт