Про нас

Магазин pc.com.ua - це професійна техніка з Європи і США. У нас Ви знайдете якісні і доступні БО комп'ютери, БО монітор, ноутбук, принтер, POS обладнання і різноманітну периферію. Сфера діяльності - оптова та роздрібна продаж. Вся запропонована в нашому магазині техніка працювала за договором лізингу в найбільших компаніях світу. Ми пропонуємо Вам провідні бренди, професійна якість за розумною ціною, для офісу і вдома.

Dell, Apple, Lenovo, EIZO, Samsung, NEC, HP, IBM, Sun, Fujitsu Siemens, LG, Philips, Kyocera та багато інших!

Постійний офіс-склад в центрі Києва, де все можна помацати, подивитися і там же купити. Відправка в регіони по всій Україні. Гарантія на будь-яку техніку від нашої компанії. Весь пропонований нами асортимент БУ техніки ніколи не був в домашньому використанні, придбавався виключно для іноземних фірм і корпорацій, містився в чистоті і порядку.

Деякі екземпляри і зовсім лежали на складі. Все бо монітори, бо принтери комп'ютери дуже високої якості, вироблені для розвинених західних ринків Європи і США. Тому, купуючи у нас техніку, Ви отримуєте товар відмінної якості, виграючи при цьому непогано в ціні! 

Пару слів про ціноутворення. Ми не знаходимо техніку на звалищі, не беремо не робочу в ремонт, а працюємо безпосередньо з перевіреними підприємствами, що представляють той або інший продукт в стоці або лізингу.

Всі протестовано нашими фахівцями, має гарантію, а також пост-гарантійне обслуговування.

Тому приємних Вам покупок! Ви можете нам довіряти!