Порівняння
0 0 

Про компанію

Магазин pc.com.ua - це професійна техніка з Європи та США. У нас Ви знайдете якісні та доступні БВ комп'ютери, БВ монітори, БВ ноутбуки, БВ принтери, POS устаткування і різноманітну периферію. Сфера діяльності - оптова та роздрібна торгівля. Вся запропонована в нашому магазині техніка працювала за договором лізингу в найбільших компаніях світу. Ми пропонуємо Вам провідні бренди, професійна якість за розумною ціною, для офісу і вдома.

Dell, Apple, Lenovo, EIZO, Samsung, NEC, HP, IBM, Sun, Fujitsu Siemens, LG, Philips, Kyocera і багато інших!

Постійний офіс-склад в центрі Києва, де все можна помацати, подивитися і там же купити. Відправлення в регіони по всій Україні. Гарантія на будь-яку техніку від нашої компанії. Весь пропонований нами асортимент БВ техніки ніколи не бвв в домашньому використанні, купувався виключно для іноземних фірм і корпорацій, містився в чистоті і порядку.

Деякі екземпляри і зовсім лежали на складі. Все бв монітори, бв принтери і комп'ютери дуже високої якості, вироблені для розвинених західних ринків Європи і США. Тому, купуючи у нас техніку, Ви отримуєте товар чудової якості, виграючи при цьому непогано в ціні!

Пару слів про ціноутворення. Ми не знаходимо техніку на звалищі, що не беремо неробочих в ремонт, а працюємо безпосередньо з перевіреними підприємствами, що представляють той чи інший продукт в стоці або лізинг.

Все протестовано нашими фахівцями, має гарантію, а також післягарантійне обслуговування.

Тому приємних покупок Вам! Ви можете нам довіряти!