Порівняння
0 0 
Ціна
-
Тип накопичувача
Властивості відеокарти
Обсяг пам'яті відеокарти
Частота оновлення
Фильтр
Знайдено 6043 товару

Ноутбуки БВ

Сортування
БУ Сенсорний ноутбук 12.5" Lenovo ThinkPad X280 Intel Core i5-8350U 8Gb RAM 256Gb SSD NVMe FullHD IPS из Европы
Хіт!
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 14" HP ZBook FireFly 14 G8 Intel Core i7-1185G7 16Gb RAM 256Gb SSD NVMe FullHD IPS из Европы
Хіт!
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 15.6" Dell Precision 7560 Intel Xeon W-11855M 32Gb RAM 480Gb SSD NVMe FullHD IPS из Европы
Хіт!
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 14.1" Dell Latitude E6410 Intel Core i5-560M 4Gb RAM 250Gb HDD из Европы
Уцінка
B - мікро дефекти
БУ Ноутбук 14" HP ProBook 640 G2 Intel Core i5-6200U RAM 8Gb SSD 128Gb из Европы
Уцінка
B - мікро дефекти
БУ Ноутбук 14" Fujitsu LifeBook U745 Intel Core i5-5200U 8Gb RAM 256Gb SSD HD+ из Европы
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 14" Lenovo ThinkPad L460 Intel Core i5-6200U 8Gb RAM 256Gb SSD FullHD IPS из Европы
Новинка
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 14" Toshiba Tecra Z40-C Intel Core i5-6300U 8Gb RAM 256Gb SSD M.2 FullHD IPS из Европы
Новинка
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 14" Lenovo ThinkPad L470 Intel Core i5-6200U 8Gb RAM 256Gb SSD FullHD IPS из Европы
Новинка
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 15.6" Lenovo ThinkPad T550 Intel Core i5-5300U 8Gb RAM 240Gb SSD из Европы
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 15.6" Fujitsu LifeBook E756 Intel Core i3-6100U 8Gb RAM 256Gb SSD из Европы
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 14" HP EliteBook 840 G3 Intel Core i5-6300U 8Gb RAM 240Gb SSD FullHD из Европы
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 14" Lenovo ThinkPad L470 Intel Core i5-7200U 8Gb RAM 256Gb SSD FullHD IPS из Европы
Новинка
A - відмінний стан
БУ Ноутбук 15.6" Fujitsu LifeBook E756 Intel Core i5-6200U 8Gb RAM 256Gb SSD из Европы
A - відмінний стан

У нас ви можете купити б/в ноубуки з гарантією

Нова електроніка коштує непомірно дорого. На жаль, не кожен користувач може дозволити собі придбати технологічний ігровий комп'ютер для особистих цілей. Те ж саме можна сказати про великі корпорації, невеликі приватні фірми, державні організації. Ноутбуки потрібні скрізь. Без комп'ютерної техніки неможливо налагодити грамотну роботу, забезпечити собі гідний дозвілля.

Як же вчинити, коли терміново потрібен ноутбук і при цьому вже чітко визначені характеристики машини, яка потрібна для тієї чи іншої роботи, вирішення певної задачі, може бути, просто для ігор? Звернутися на вторинний ринок електроніки і купити ноутбук бв, за вартістю у 2-3, а то і в 5 разів менше.бувалих

Причому це не буде стара, списана техніка, нікому не потрібна, призначена на викид. Це свіжі імпортні моделі, термін використання яких в фірмах 2-5 років, але не більше. Кожна модифікація:

 • володіє потужними технічними характеристиками;
 • має гідний, легкий, майже новий зовнішній вигляд;
 • має гарантію на 6 місяців після продажу.

Деякі моделі складно відрізнити від нових ноутбуків, так як на корпусі немає слідів експлуатації, подряпин, плям, жодних пошкоджень. Всі без винятку бв ноутбуки виглядають просто чудово. Машини набагато краще функціонують, ніж бюджетна техніка, продається на первинному ринку електроніки.

Ноутбук б/в, у чому секрет високої якості?

насправді ніяких секретів немає. Достеменно відомий той факт, що за кордоном спочатку техніка стоїть на 20-50 % менше, ніж на вітчизняному ринку. Якщо врахувати той факт, що для великих американських і європейських компаній такі пристрої купуються великим оптом, стає зрозуміло, що ціна на технічні пристрої ще менше. Практично всі моделі купуються для компаній на умовах лізингу.

Приблизно через три роки моделі застарівають, так як розвивається компаніям потрібна більш потужна техніка, а лізинг вже виплачений БВ пристрою можна списувати, так як у них більше немає потреби. Це:

 • досить свіжі моделі;
 • з відмінними характеристиками потужності;
 • чудовими технічними параметрами.

Пристрої після списання надходять на ринок для вторинного продажу.

Саме таким чином ноутбуки потрапляють на наш вторинний ринок. Перед тим як вступити в реалізацію кожен примірник електронного пристрою ретельно оглядається, відбирається на зарубіжних складах, куди і надходять пост лізингові машини. Наша фірма відбирає тільки кращі агрегати з чудовими потужностями характеристиками, з гідним зовнішнім виглядом.

Ціни на техніку виявляються набагато дешевше ніж на нові екземпляри при точно таких же технічних параметрах. Адже відомо, що чим потужніша машина, тим вона дорожча. На вторинному ринку справа йде інакше. Клієнт, підшукує для себе підходящий компактний комп'ютер завжди має прекрасну можливість купити бв ноутбук:

 • могутній,
 • естетичний,
 • практичний,
 • довговічний.

При цьому тільки за мінімальною вартістю.

Якщо покупка здійснюється оптом, наприклад, для великої компанії або фірми, то вартість на велику покупку ще дешевше. З цієї причини багато відомі компанії закуповують для себе тільки вживані ноутбуки, незважаючи на забобони і, часом, хибна думка про техніку колишньої у вживанні. Такі агрегати коштують дешевше. А за фактом служать довше, справляються з будь-якими завданнями на відмінно.

Якщо потрібно ноутбук купити бв, але для себе, для дому, для ігор, варто підбирати машину:

 • з хорошою відеокартою;
 • достатнім об'ємом пам'яті;
 • з сучасної оперативної системою.

Така машина впорається з будь новомодної іграшкою, потягне онлайн аркади, квести, логічні ігри.

Б/В ноутбуки: переваги 

Отже, на 100 % вирішено купити ноутбук бв, щоб заощадити гроші. Навіщо витрачати зайве, якщо можна задатися метою і підібрати чудове технічний пристрій, що перевершує за своїми параметрами новенькі компактні комп'ютери, що пропонуються на первинному ринку за досить високою ціною. Звичайно, хотілося б знати про основні переваги моделей, розуміючи, що вибір буде зроблено правильно. Отже, серед основних переваг можна виділити:

 • надійність,
 • вартість,
 • стан,
 • повну готовність до роботи.

Всі без винятку бв ноутбуки — надійні електронні пристрої з чудовими технічними характеристиками. Більшість моделей відповідають строгим європейським стандартам (MIL-STD-810 і IP), які регламентують рівень технічного захисту пристрою від зовнішніх взаємодій.

Звертаючи увагу на вартість моделей можна відзначити, що ціна на ноутбуки та монітори бв на 50-70 % менше нових аналогів, запропонованих на вітчизняному первинному ринку. Це, відповідно, максимально вигідна покупка, від якої відмовлятися просто нерозумно.

В інтернет-магазині завжди вдасться купити ноутбук б/в з прекрасним зовнішнім виглядом. Компактні персональні комп'ютери виглядають як нові. З першого погляду їх складно відрізнити від машин, що раніше ніколи не використовувалися і пропонуються за надзвичайною ціною.

Ще хотілося б сказати про готовність всіх пристроїв до продуктивної роботи. Технологічні європейські та американські ноутбуки б, що пропонуються недорого в інтернет-магазині — унікальні машини, які повністю підготовлені функціональної роботі. Тут встановлена операційна система і програмне забезпечення. Тобто все найнеобхідніше, щоб можна було моментально приступити трудовим або ігрового процесу.

Головне, при виборі, уважно дивитися в картку товару, розуміючи підходить певна відеокарта або операційна система поставлених завдань, під певні системні вимоги. Ясно, що для бухгалтерії потрібен зовсім не такий ноутбук, як для просунутого геймера, з ранку до вечора грає в онлайн шутери і стратегії. Грамотний вибір технічного пристрою — запорука успішного використання ноутбука, представленого в бюджетному сегменті на вторинному ринку для покупців.

Ноутбуки б/в - варто брати?

Останнім часом все частіше офіси великих і дрібних компаній, корпорацій, приватних підприємців комплектуються не ПК, а суперлегкими, компактними ноутбуками. Це зручно. Співробітник, що виїжджає, наприклад, у відрядження може взяти електронний пристрій з собою, що містить важливі відомості, документи, рахунки і т. д. Та електронна документація завжди буде під рукою. Ноутбук є прекрасним засобом зв'язку за допомогою:

 • електронна пошта;
 • Skype;
 • інших сучасних систем.

Питання, яке хвилює керівників підприємств: чи купувати нові ноутбуки або звернути увагу на техніку вживану. Другий варіант набагато вигідніше. На жаль, на вітчизняних ринках техніка, що була у вжитку, що продається в мережі на дошках безкоштовних оголошень, має непотребне технічний стан. Рік-два і комп'ютер перестає функціонувати. Від таких придбань слід відмовитися.

Отже, потрібно підібрати відповідну компанію і купити ноутбук бв. Такі електронні установки експлуатуються не більше 5 років (у Німеччині, Голландії, Швеції і т. д.) Причому використання техніки в Європі завжди максимально дбайливе, чітко відповідає нормативам. У підсумку техніка, що надходить на вітчизняний вторинний ринок, практично нічим не відрізняється від нової. Всі бв ноутбуки:

 • виглядають чудово;
 • мають потужні технічні характеристики;
 • відповідають сучасним вимогам.

Пристрій можна придбати не тільки для офісу, але і для будинку, приватного використання. Важливо лише підібрати відповідні параметри агрегату, зіставляючи, з якими завданнями повинна справлятися установка.

Ноутбук бв: категорії

Покупець повинен розуміти, що всі ноутбуки, які прибули для вторинної продажу на вітчизняний ринок, поділяються на три групи. Це категорія A, B і C.

Категорія «А» — це прекрасний стан технічного пристрою, відсутність слідів експлуатації, потужні технічні характеристики, стовідсоткова справність. Зазвичай такі машини становлять 90 % від усього асортименту, представленого в інтернет-магазині. На технічні пристрої надається стандартна гарантія 6 місяців.
До другої категорії «В» належать установки в хорошому стані: працездатні, повністю справні. Ця категорія відрізняється тим, що на корпусі пристроїв можуть бути невеликі дефекти, наприклад, потертості або дрібні подряпини. Це ніяк не впливає на якість експлуатації виробу. Але в даному випадку купити БВ ноутбук вдасться за більш дешевою ціною через наявні дефекти на корпусі.
Остання категорія «С» — це ноутбуки зі значними дефектами. Як правило, вади проявляються зовні. Тут досить зношений корпус, неробоча акумуляторна батарея, яку досить просто перевстановити, на 100 % відновивши функціональність електронного пристрою. Відповідно, остання категорія має найнижчу вартість. За великим рахунком, це дуже вигідна покупка, так як клієнтам компанії вдається ноутбук купити бв за мінімальною ціною при чудових функціональних характеристиках виробу. Така установка прослужить також не менше 5 або 10 років в залежності від умов використання електронного приладу.

БВ ноутбуки: особливості

Так в чому ж особливості та переваги техніки, що продається на вторинному ринку, але має європейську збірку? Чим такі ноутбуки відрізняються від нових установок, представлених в магазинах електроніки. В першу чергу ціною. Ненові пристрій-це 50% від вартості нового примірника. У деяких випадках знижка більше (в залежності від категорії БВ ноутбука).

Технічні пристрої використовувалися в країнах Європи на умовах лізингу. Це оренда майна на зазначений у договорі строк з подальшим правом викупу. У західних рядках термін лізингу електронних установок становить близько 3 років. Після, викуплена техніка використовується на підприємстві, в офісі, в бухгалтерії ще рік або два. Потім пристрою списуються, так як для комерційних компаній купуються нові технічні пристрої з більш потужними характеристиками.

Для нашого ринку технічні параметри старих 3-5 літніх ноутбуків, що були у вжитку, є досить свіжими. Адже відомо, що на Заході прогрес вище, технічні новинки на ринках з'являються раніше. Це означає, що можна спокійно купити ноутбук б у, оснащуючи офіс потужним електронним агрегатом, який:

 • на 100 % впорається з поставленим завданням;
 • буде функціональним;
 • не стане перегріватися;
 • має яскравий екран без дефектів.

Представлені б в ноутбуки з великим успіхом можна використовувати приватним чином. Це пристрій, на якому «йдуть» нові комп'ютерні ігри. Гаджет підходить для перегляду фільмів, мультфільмів, для роботи з графічними програмами. Причому, купити ноутбук б/в, використовуючи послуги інтернет-магазину, вдасться від провідних світових брендів. Список популярних марок дуже широкий:

 • Lenovo,
 • Fujitsu,
 • HP,
 • Panasonic,
 • Dell і так далі.

Всі без винятку ноутбуки б в, перевіряються на якість, функціональність, відповідність заявленим технічним параметрам. На деяких ноутбуках фахівці замінюють термопасту, що дозволяє пристрою працювати довгі години, не перегріваючись.

Ноутбуки БВ за доступною ціною

Вирішили купити ноутбук БВ ? Тоді ласкаво просимо в наш інтернет-магазин вживаної техніки. В онлайн-каталозі представлений широкий асортимент лептопів, які володіють чудовими технічними характеристиками і коштують абсолютно недорого. При виборі даних пристроїв, необхідно звертати увагу в першу чергу на їх характеристики та ціну. Саме від цього залежить швидкість роботи, загальна продуктивність і функціональність ноутбука. Також користувачі звертають увагу на:

 • діагональ екрану;
 • тип процесора;
 • обсяги оперативної пам'яті;
 • ємність жорсткого диска.

Якщо вибираючи ноутбук БВ ви зіткнулися з будь-якими труднощами, зв'яжіться з нашими кваліфікованими менеджерами. Вся необхідна для цього контактна інформація розташована у відповідному розділі сайту. Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання і допоможемо з вибором. Наша компанія представляє гарантію якості терміном на 6 місяців на всі товари, а також можливість протестувати пристрій протягом 15 днів.

Де купити ноутбук бв?

Перш, ніж придбати портативний комп'ютер, необхідно визначитися з його основними завданнями і характеристиками. Завдяки цьому, ви зможете істотно заощадити свої сили і час, а також не розчаруватися в процесі експлуатації. Давайте докладніше розглянемо критерії, на які необхідно звертати пильну увагу, вибираючи ноутбук БВ  у Львові:

 • діагональ екрану; в нашому каталозі представлені лептопи діагоналлю 10-16 дюймів. До найнижчої цінової категорії відносяться маленькі ноутбуки, які легко поміщаються в сумку. Незважаючи на свої невеликі габарити, пристрої мають достатню для вирішення більшості завдань потужністю. Якщо ж ви не плануєте брати ноутбук з собою в поїздки, рекомендуємо віддати перевагу моделі з великим екраном;
 • процесор; сьогодні можна придбати пристрій з двох або чотирьох ядерним процесором. Однак цей параметр не найважливіший при виборі ноутбука. Для швидкого та якісного функціонування, необхідно оптимальне поєднання тепловиділення, обсягів внутрішньої пам'яті і кількості ядер. Якщо вам потрібно пристрій для роботи в текстових редакторах і виходу в Інтернет, можна сміливо купувати будь-яку модель. Для установки «важких ігор», масивних ЗА і роботи в графічних редакторах найкраще підходить ноутбук з процесором Intel Core i7;
 • обсяги оперативної пам'яті; цей параметр безпосередньо впливає на швидкість роботи пристрою. У різних моделях можуть бути встановлені плати обсягами від 2 - до 12-ти Гб. Найкраще відразу ж купувати модель з великою кількістю оперативи, так як апгрейду сучасні ноутбуки не піддаються;
 • ємність жорсткого диска; сучасні портативні комп'ютери можуть бути укомплектовані вінчестерами ємністю від 120 Гб до 1 Тбайт. Чим більше інформації імовірно буде зберігатися на ноутбуці, тим більшою повинна бути ємність. Варто відзначити, що від цього параметра залежить ціна пристрою.

Вже вирішили, який хочете купити ноутбук БВ ? А чи приділили Ви увагу його корпусу. Найбільш якісними на сьогоднішній день вважаються моделі в алюмінієвому корпусі з металевими петлями. Їх головними перевагами вважаються висока механічна міцність, надійність петель і стійкість до появи подряпин. Наші менеджери з радістю допоможуть вам підібрати ідеальний ноутбук для будь-яких цілей. Телефонуйте і консультуйтеся прямо зараз!

Яким повинен бути якісний ноутбук б/в?

Вибір оптимального ноутбука залежить від завдань, які він буде виконувати. Для облаштування офісів найкраще вибирати саме вживані пристрої. Це обумовлено їх високою продуктивністю і доступною ціною. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати бв ноутбуки в Харкові оптом. Таким чином, ви зможете істотно заощадити свої кошти без шкоди якості. Якщо лептоп призначається для домашнього використання, він повинен мати:

 • хорошу відеокарту;
 • сучасну оперативну систему;
 • великі обсяги пам'яті.

Такі пристрої підходять для установки важких ігор, роботи в графічних редакторах і іншого. Щоб купити ноутбук БВ у Львові для певних цілей, проконсультуйтеся з нами менеджерами. Вони допоможуть вам з вибором і оформленням замовлення.

В якому магазині можна придбати ноутбук БВ ?

Вирішивши купити б в ноутбук, звертайтеся до надійних продавців. Наша компанія протягом багатьох років займає продажем вживаної техніки. Кожен пристрій тестують наші досвідчені майстри. Вся продукція каталогу повністю справна і готова до роботи. На всі товари діє гарантія терміном на 6 місяців. Щоб переконатися в надійності ноутбука, ви можете взяти його на тест. Таким чином, ви зможете перевірити всі аспекти його роботи, включаючи справність системи вентиляції, термін роботи акумуляторної батареї і пр. наші ноутбуки б/в можуть бути доставлені в будь-який куточок країни. Оформити доставку вам допоможуть кваліфіковані менеджери компанії.ах достатній обсяг жорсткого диска і оперативної пам'яті. Тут якісний дисплей, цікавий, модний, стильний дизайн!ой пам'яті. Тут якісний дисплей, цікавий, модний, стильний дизайн!

Які ноутбуки представлені в нашому інтернет-магазині

В асортименті нашого магазину представлені ноутбуки таких виробників:

 • Acer – відрізняється інноваціями в області дисплеїв, такими як висока частота оновлення екрана та підтримка технології G-Sync;
 • Asus – відомий своїм унікальним дизайном та інноваційними рішеннями в області ноутбуків;
 • Dell – славиться своєю якістю складання та довговічністю ноутбуків, особливо в бізнес-секторі;
 • Fujitsu – відомий своїми надійними та стабільними ноутбуками, що поєднують високу продуктивність та функції безпеки;
 • HP – відомий своїми інноваціями в галузі дизайну та дисплеїв, включаючи високу роздільну здатність та кольоропередачу;
 • Lenovo – відрізняється інноваціями в області сенсорних екранів та стілусів для малювання та нотаток;
 • Toshiba – надає доступні ноутбуки з гарним співвідношенням ціни та якості. 

Як одного разу сказав засновник компанії Intel Роберт Нойс: "Не обтяжуйтесь історією, просто вийди і зроби щось прекрасне". Новим слоганом компанії став слоган"Зроби щось прекрасне", так компанія натякає що їхні процесори допомагають людям робити речі необхідні людству. Так і ноутбуки з цими процесорами, допомагають швидко виконувати завдання, оскільки вони надійні та досить продуктивні. У нашому магазині ви знайдете ноутбуки бу з такими процесорами Intel:

 • Intel core i3 – мають хорошу енергоефективність і надають достатню продуктивність для веб-серфінгу, офісних завдань, перегляду мультимедійного контенту та легких програм;
 • Intel core i5 – підходить для різноманітних завдань, включаючи багатозадачність, обробку мультимедійних файлів, ігри та просунуті програми;
 • Intel core i7 – має велику кількість ядер і потоків, що робить їх ідеальним вибором для складних завдань, таких як відеомонтаж, 3D-моделювання та ігри на високих налаштуваннях.

Переваги  купівлі б/у ноутбука у нас

Куплення б/у ноутбуків у нашому магазині має ряд переваг, таких як:

 • Всі ноутбуки представлені в нашому магазині проходять передпродажне тестування і в продаж надходять тільки справні ноутбуки;
 • Ми на ринку досить довгий час і заробили репутацію надійного продавця, що підтверджують відгуки покупців у нашому бізнес-профілі Google;
 • Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 грн;
 • Можливість забрати товар самостійно в місті Київ за адресою вул. Михайла Ломоносова, 8Б
 • Можливість оплати готівкою, банківською карткою або безготівковий розрахунок;
 • ОбмінПовернення товару протягом 14 днів;
 • Можливість придбання розширеної гарантії на 12 місяців, вона включає безкоштовний ремонт, заміна комплектуючих без додаткових витрат, у разі поломки Вашої техніки.

Також дивіться:

Ноутбуки БВ Ціна
Сенсорний ноутбук 12.5" Lenovo ThinkPad X280 Intel Core i5-8350U 8Gb RAM 256Gb SSD NVMe FullHD IPS 8099 грн
Сенсорний ноутбук-трансформер 14" Lenovo ThinkPad X1 Yoga Intel Core i5-7300U 16Gb RAM 512Gb SSD NVMe QHD IPS B-Class 10899 грн
Сенсорний ноутбук 14" Lenovo ThinkPad T480 Intel Core i5-8350U 16Gb RAM 256Gb SSD NVMe FullHD IPS 11000 грн
Ноутбук 14" HP ZBook FireFly 14 G8 Intel Core i7-1185G7 16Gb RAM 256Gb SSD NVMe FullHD IPS 24899 грн
Ноутбук 15.6" Dell Precision 7560 Intel Xeon W-11855M 32Gb RAM 480Gb SSD NVMe FullHD IPS 38899 грн
✔️Мінімальна ціна 1900 грн
✔️Максимальна ціна 113000 грн
✔️Кількість товарів 6043 шт