Порівняння
0 0 
Обрані
Philips
Скинути все
Фильтр
Знайдено 2 товару

Монітори Philips БУ

Сортування
1 302 
1 172 
-10%
Стан: B - мікро дефекти
Діагональ: 20.1
Роздільна здатність екрану: 1680x1050
Матриця: TN
Типи інтерфейсу: VGADVI
Розмір: 483 х 402 х 215 мм
Вага: 8.6 кг
Монітор 19" Philips 19S1
Новинка
Стан: A - відмінний стан
Діагональ: 19
Роздільна здатність екрану: 1280x1024
Матриця: TN
Типи інтерфейсу: VGADVI
Розмір: 404 x 418 x 186 мм
Вага: 5.85 кг

Монітор Philips б/у: вибираємо відомий бренд

Прийшовши в магазин електроніки, ми можемо бачити на прилавку багато різноманітних технічних пристроїв, представлених компанією Philips. Філіпс - це виробництво аудіосистем, відео- і побутової техніки. Бренд базується в основних напрямках:

  • світлові рішення,
  • товари з електронним обладнанням,
  • охорону здоров'я.

Чому потрібно вибрати монітори від Philips?

В першу чергу завдяки високій якості виконання. Багато користувачів відзначають, що техніка, вироблена під цим брендом, має виключно тривалий термін служби, чого не можна сказати про багатьох інших пристроях. І ціни на продукцію досить прийнятним. Але якщо хочеться тотально заощадити і зовсім не переплачувати, варто придбати монітори Фліпс б у для своєї компанії, для будинку, для квартири. Але виникає питання, які ж переваги у даних екранів і чим вони кращі за багатьох інших?

Не можна не помітити можливість регулювання моніторів з використанням безлічі налаштувань, що дозволяють форматувати екран, налаштовувати його вручну. У всіх модифікацій екранів є певні особливості і це потрібно враховувати перед тим, як купити монітор Philips бу для персонального використання. Це не означає, що потрібно відразу ж відмовитися від придбання, якщо якась опція не підійшла. Це означає, що потрібно вибрати саме цей екран, який буде підлаштовуватися під індивідуальні запити і потреби користувача.

Особливості деяких модифікацій

Суперякісний монітор Philips б/у - це жодна модифікація, а безліч. Деякі дисплеї виробляються з широким екраном, але всі моделі мають масу переваг. За словами користувачів, які вже володіють екранами Philips, дизайн у таких конструкцій відмінний, як і стабілізація картинки.

Виставити настройки по горизонту агрегату дуже просто. Деякі власники виставляють високі параметри яскравості, відзначаючи, що саме в такому рішенні картинка найбільш насичена і яскрава. Тут же і прекрасна демонстрація динамічних сцен, якщо говорити про переглядах художніх чи документальних фільмів. У деяких бу моніторів є унікальна технологія «контраст». Тут допустимий кут нахилу, не більше 5 градусів.

Але що ж найголовніше для покупців при виборі такого екрану від Philips? Це невисока ціна і чудову якість зображення. Безліч варіантів регулювання - теж важливий параметр, наявність якого не варто випускати з виду.

Монітори Philips БУ Цена
20.1" Philips 200WB7 MVA 1172 грн
Монітор 19" Philips 19S1 720 грн