Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 3 товару

Блоки живлення БВ

Сортування

Блок живлення - важлива складова комп'ютера, хоча про його існування багато користувачів ПК дізнаються тільки після появи проблем з системою: часті зависання, перегрів жорсткого диска, спонтанна зміна звуку та інше. При таких проблемах швидше за все вам потрібно купити блок живлення бв.

Чому бв? Нова модель обійдеться недешево, тому в більшості випадків оптимальним варіантом залишаються БВ комплектуючі для ПК, що були у вжитку. Пристрої, привезені з Європи, мають високу якість і доступну ціну.

Вибір блоків живлення бв

Блок живлення бв європейської якості забезпечить стабільну роботу ПК, однак важливо його правильно вибрати, з огляду на наступні характеристики:

  • тип підключення;
  • потужність;
  • система охолодження;
  • додаткові можливості.

Блок живлення для ПК бв повинен підходити параметрами до приєднується пристроїв і корпусу комп'ютера. Ця деталь оснащується двома роз'ємами - головним для материнської плати і додатковим під процесор. В основному використовується тип підключення 20 + 4pin. Якщо блок живлення для комп'ютера бв матиме інші параметри підключення, варто заздалегідь з'ясувати, чи підійде деталь для вашого ПК.

Іншим важливим параметром є потужність. Якщо вона буде недостатньою, комп'ютер буде працювати на межі своїх можливостей, що швидко призведе до поломки інших запчастин або самого блоку живлення. Однак не поспішайте відразу вибирати блок живлення для ноутбука бв максимальної потужності. В результаті він буде споживати багато електрики. Щоб правильно розрахувати цей параметр, для конкретного випадку енергоспоживання всіх складових техніки і до результату додайте ще 50-70 Вт. Це і буде необхідна потужність для блоку живлення.

Також враховуйте, що при необхідності можна взяти блок живлення з додатковим роз'ємом для більш потужної відеокарти. Всі ці параметри можна уточнити у менеджера, позначивши всі, що вам потрібно для комфортної роботи на ПК.

Купити блок живлення для ПК бв в pc.com.ua

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір техніки та запчастин, що були у вжитку, привезених з Європи. Кожен пристрій ми перевіряємо, тому можете не сумніватися в працездатності. Тим більше, що ми пропонуємо вам тільки кращі моделі, що відповідають сучасним вимогам з якості та потужності.

Якщо вам потрібно купити блок живлення для ПК бв, наші менеджери допоможуть підібрати підходящу модель. Наші співробітники розбираються в характеристиках представлених моделей і знають, як вибирати пристрої.

До наших переваг відносять такі:

  • асортимент техніки, яка була у використанні, європейської якості;
  • ціни значно нижче, ніж на нові моделі;
  • професійна допомога у виборі блоків живлення і інших деталей;
  • швидка доставка.

Купити блок живлення бв в Україні з Європи - значить заощадити на необхідному пристрої високої якості. Європейці дбайливо ставляться до техніки і ретельно стежать за станом комплектуючих. Європейський товар, що був у вжитку, відрізняється від аналогічної продукції в нашій країні, так як у нас використовують техніку до моменту серйозної поломки.

Щоб купити бв блок живлення для ПК в Україні, вам знадобиться не більше 10 хвилин. Ви можете вибрати модель з представлених виробів в каталозі або зателефонувати відразу нам за контактним номером.

Ми створили для наших клієнтів зручні умови для замовлення, тому у вас не виникне проблем з підбором пристрою. Швидка доставка в будь-яке місто країни дозволить найближчим часом отримати замовлення і переконатися у високій якості нашої продукції.

Блоки живлення БВ Ціна
Блок живлення Delta Electronics ADP-40KD BB 40W 19V/2.1A (5.5x2.5mm) + мережевий кабель 300 грн
Зарядний пристрій ToolZ SR-2014-07 для ноутбуків Lenovo 7.9х5.5мм+Pin 20V 4.5A 90W (Replace 42T4432, 40Y7704, 92P1153) 300 грн
Зарядний пристрій ToolZ DE-2021-195334 для ноутбуків Dell (7.4x5+Pin) 300 грн
✔️Мінімальна ціна 300 грн
✔️Максимальна ціна 300 грн
✔️Кількість товарів 3 шт