Порівняння
0 0 
Ціна
-
Фильтр
Знайдено 80 Товари

Ігрові комп'ютери БВ

Сортування

Для чого потрібен геймерський ПК БВ

Потужність геймерского комп'ютера грає важливу роль, оскільки впливає на продуктивність всієї системи і розширює можливості ігрового процесу. Однак техніка з характеристиками, відповідними для запуску сучасних ігор, коштує чимало. Тому якщо ви хочете насолоджуватися комп'ютерними іграшками з відмінною анімацією, але немає можливості купити новий ПК, відмінно підійде ігровий комп'ютер б / у.

Техніка, що була у використанні, в хорошому стані буде швидко виконувати необхідні завдання, відповідно своїми характеристиками. Щоб вона не розчарувала вас, важливо вибрати комп'ютер, який підходить під ваші запити.

Основні комплектуючі ігрового комп'ютера БВ

Залежно від комплектації геймерський БВ ПК може мати дуже високу вартість і широкий функціонал.

Стандартна збірка дозволяє використовувати бв комп'ютер для вирішення більшості простих завдань, в тому числі і для гри онлайн. Але якщо ви відразу вибираєте ПК високої потужності, ви можете відразу приступити до установки складних ігор.

Основні комплектуючі геймерского комп'ютера:

  1. Ігрові ПК - це перш за все процесор і відеокарта. Саме ці комплектуючі відповідають за швидкість роботи всієї системи і можливість оперативного реагування в ігровому процесі. Кількість ядер в процесорі говорить про його продуктивності, швидкості і точності обчислення. Геймерські відеокарти адаптовані під високий рівень візуальної передачі всього процесу і графічної обробки на великій швидкості. Такий комп'ютер цілком можна назвати "мощний пк".
  2. Оперативна пам'ять - її обсяг відповідає за пропускну здатність системи. Ігровий ПК БВ в Україні, привезений з європейських країн, вже має об'єм вбудованої пам'яті, який використовується в багатоканальному режимі і рівномірно розподіляє навантаження на дискові носії.
  3. Система охолодження відповідає за стабільність роботи ПК в умовах максимального навантаження. Тому вдосконалені моделі комплектуються рідкими охолоджуючими компонентами
  4. Ергономіка- це зручність і комфорт користувача. Тому перш ніж купити ПК ігровий б/в недорого, слід визначитися з якісними комплектуючими - клавіатура, мишка, створені спеціально для геймерів з урахуванням їх потреб.
  5. Монітор - визначає рівень огляду і якість передачі дрібних деталей. Тип матриці визначає якість візуалізації відтвореного на екран процесу.

Модельний ряд геймерських ПК дає можливість кожному гравцеві вибрати апарат за своїми запитами, з подальшим вдосконаленням будь-якого з компонентів системи.

Купити ігровий комп'ютер БВ в інтернет магазині

Інтернет магазин б/в техніки pc.com.ua адаптований під сучасний ринок і готовий забезпечити своїх клієнтів якісними ігровими ПК в отличном состоянии.

У нас можна купити потужний ігровий ПК бв з прекрасними характеристиками і високою продуктивністю.

Модельний ряд і вартість техніки дозволяють задовольнити всі споживчі запити сучасного ринку.

 

Ігрові комп'ютери БВ Ціна
Системний блок HP Elite 7500 MT Inte Core I7 3770 8GB RAM 500GB HDD 5600 грн
Системний блок Dell Precision T1650 Tower Intel Core i7-3770 16Gb RAM 240Gb SSD + нова GeForce GTX 1650 13799 грн
Системний блок Fujitsu Esprimo P420 Intel Core i5-4440 8GB RAM 120Gb SSD + нова Radeon RX550 GDDR5 4Gb 9600 грн
Ігровий системний блок Cooler Master Haf X FullTower Intel Xeon E5-2695 v2 32Gb RAM 256Gb SSD + 2x1Tb HDD + AMD Radeon RX 580 8Gb 17000 грн
Системний блок HP WorkStation G4 Z4 Intel Xeon W-2123 32Gb RAM 256Gb SSD + 2x500Gb HDD + Nvidia Quadro K2000 2Gb GDDR5 17200 грн
✔️Мінімальна ціна 3800 грн
✔️Максимальна ціна 27100 грн
✔️Кількість товарів 80 шт