Безкоштовна доставка

Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Стан : A - відмінний стан
SSD : 256GB

Сьогодні комп'ютер відіграє дуже важливу роль в житті будь-якої людини. Багато хто використовує його як основний засіб для роботи, спілкування і відпочинку. Поломка будь-якої деталі ПК відразу викликає дискомфорт. Тому користувачам доводиться шукати якісні комплектуючі, здатні прослужити тривалий час. При цьому зовсім необов'язково вони повинні бути дорогими. Наприклад, SSD бу може прослужити не один рік, хоча і куплений був ні з заводу.

Жорсткий диск або SSD

Деякі користувачі не розуміють, в чому різниця між звичайним жорстким диском, який ще називають HDD, і новомодним SSD накопичувачем. Відмінностей безліч, і в основному не на користь старого і перевіреного "побратима".

Перше, що кидається в очі - це конструкторські рішення. Жорсткий диск містить алюмінієві пластини і голку, наконечник якої зроблений з алмаза. За допомогою цієї голки відбувається запис і зчитування інформації, яке засноване на принципах магнітного запису. SSD грунтується на мікросхемах, має великий обсяг пам'яті. Якщо говорити простою мовою, це така гігантська флешка, у якій мережу роз'ємом SATA.

Не важливо, SSD накопичувач бу чи новий. Завдяки конструкторським особливостям він має ряд переваг:

  1. Великий термін експлуатації. Комплектуючі накопичувача не ламаються і не стираються. Сучасні моделі дають можливість робити перезапис незліченну кількість разів.
  2. Швидка робота. SSD включається, обробляє запити і дані, переміщує файли набагато оперативніше жорсткого диска. Це істотно підвищує продуктивність комп'ютера, дає можливість користуватися ресурсоємними програмами або іграми.

Головне, що для накопичувачів немає ніякої різниці, скільки часу вони вже прослужили. Якщо виникає питання, що краще купити бу SSD або новий, то виходити потрібно виключно зі своїх фінансових можливостей.

Важливі характеристики SSD бу

Перед покупкою важливо визначитися з параметрами накопичувачів. Бу SSD з часом не втрачає своєї продуктивності або потужності, тому його сміливо можна застосовувати для будь-якого ПК.

Основні параметри при виборі накопичувача:

  • ємність. Це одна з ключових характеристик, яка серйозно впливає на вартість SSD. У більшості випадків користувачеві для повноцінної роботи достатньо 128-256 Гб пам'яті;
  • швидкість читання і запису. На накопичувачах вказується максимально можливі швидкості читання і запису. Можна купити жорсткий диск SSD бу з урахуванням необхідних параметрів;
  • виробник. На сьогоднішній день існує безліч марок. У нашому інтернет-магазині ви знайдете перевірені моделі, привезені з Європи;
  • строк служби. SSD класів А і В можуть експлуатуватися дуже довго. Клас С служить менше, але і коштує дешевше.

Не варто довіряти приватним особам, які торгують накопичувачами, що були у вжитку. Такі речі неможливо швидко перевірити на місці. Щоб купити бу SSD в Україну за доступною ціною, зателефонуйте нам за контактним номером. Ми гарантуємо якісне обслуговування, приємні ціни і офіційне оформлення угоди.

Цена
256 GB PCIe SSD для MacBook Retina 2013-2015 років 6000 грн