Порівняння
0 0 
Обрані
SONY
Скинути все
Фильтр
Знайдено 0 Товари

Ноутбуки Sony БУ

Сортування
За даним запитом не знайдено товарів.

Ноутбук Sony БУ: переваги і функціональні особливості

Комп'ютерна техніка, яка виробляється під брендом Sony - еталон якості, бездоганна робота пристроїв, максимальна комплектація і запаморочлива функціональність. Мало хто знає, але компанія Sony була заснована 1946 році. Спочатку, це було промислове підприємство, діяльність якого грунтувалася на виробництві телекомунікаційних систем.

Творці бренду хотіли вивести технічні пристрої на світовий в рівень, виробляючи тільки кращу техніку для різних країн і континентів. Дивно, але факт, спочатку фірма називалася «Тоцука». У зв'язку з тим, що ім'я бренду було складно вимовляти, його надалі поміняли на той самий слоган «Соні». У перекладі з Sony означає «малолітні генії». Але якщо додати слово ще одну букву «Н» (Сонні) бренд трактується, як «невдалий бізнес». Тому назва фірми строго пишеться з однією літерою «Н».

Сьогодні комп'ютерна техніка, що випускаються під цим звучною назвою, стала популярною по всьому світу. Користуються величезним попитом і технологічні ноутбуки Соні б у, які стоять приблизно на 30-50% менше, ніж нові комп'ютерні пристрої, що реалізуються в магазинах. Купувати техніку, привезену з Європи - вигідно. І на це є маса причин і переконливих доводів.

3 причини купити б/у ноутбук Sony з Європи

Думаєте, а чому купити ноутбук Sony бу - це вигідно і в чому ж тут переваги? Все досить просто можна назвати 3 переконливих аргументу, з якими важко не погодитися:

  • Прекрасне технічний стан пристрою -ноутбук з Європи. Це практично нові гаджети, що використовувалися в великих промислових центрах, фірмах, корпораціях не більше 3 або 5 років, після чого вони були списані і надійшли в подальший продаж на вторинний ринок.
  • Низька вартість виробів. При високій функціональності, хорошою продуктивності - така техніка коштує приблизно в половину менше, ніж нова.
  • Кожен ноутбук sony б / у продається з гарантією 6 місяців. Покупець після придбання може використовувати техніку протягом двох тижнів, перевіряючи її функціональність, комплектність, зручність в процесі експлуатації. Протягом цього часу агрегат можна здати назад в магазин, якщо він не підійшов за своєю функціональністю і технічними характеристиками.

В першу чергу потенційних покупців приваблює мінімальна ціна японських ноутбуків. До того ж пристрій виглядає ергономічно, дуже цікаво. Корпус уживаного пристрої ні подряпаний, ні має дефектів.

Ноутбуки Sony БУ Цена