Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 3 товару

БВ БФП та принтери

Сортування
БУ Лазерний принтер HP LaserJet Managed M506m series 1200 x 1200 dpi A4 (M506dnm, F2A66A) из Европы
Новинка
A - відмінний стан

Як недорого купити принтер бв ціна Вас обрадує!

В інтернет-магазині pc.com.ua представлені якісні та недорогі бв принтери з Європи, які були в експлуатації короткий термін. Тому ціна бв принтера, набагато нижче нового. Крім того, всі вони привезені прямо з Європи і Америки, де працювали в великих корпораціях.

Не дивлячись на те, що принтери були у вжитку, ми даємо гарантію від 6 місяців на пристрій, адже продаємо повністю справні, якісні принтери. Усі позиції ніколи не були в ремонті і працювали без навантажень. Перед продажем ми виробляємо ретельну діагностику і тільки в разі якщо проблем не виявлено - сміливо продаємо з гарантією, щоб Ви були впевнені в придбаної техніки.

Хочете заощадити кошти, тоді купити Б/В принтер в Україні для будинку, офісу або виробництва в інтернет-магазині pc.com.ua - це відмінна ідея. На сьогоднішній день, ціни нових принтерів і інших пристроїв для друку виросли в кілька разів, тим самим стали менш доступні на українському ринку. На нашому сайті Ви можете купити бв БФП або принтер набагато краще нового, дешевше і з гарантією.

Оригінальні БВ БФП

Так само пропозицію продаж БВ  принтерів вигідна для студентів чи абітурієнтів - на цьому можна добре заробити! Уявіть ситуацію: Ви вступили до технікуму або універ, оселилися в гуртожитку, де безліч таких же нових і бувалих студентів. Всім потрібно регулярно, що то роздрукувати або отксерить: курсові, контрольні, методички, книги, дипломні ... А БФП або принтер з США і Європи, як завжди, є у пари людина і ті неохоче навіть за гроші друкують. Ставите у себе в кімнаті гуртожитку і платно друкуєте всім бажаючим. Наша БФП-шка орати на Вас все 5-7 років навчання, адже вона якісна, з Європи і США. Окупність менше 3-х місяців!

Якщо Ви вже прийняли рішення, купити бв принтер в Києві - без сумнівів звертайтеся до нас і замовляєте лазерну БФП за смішну низьку ціну.

БВ БФП та принтери Ціна
Лазерний принтер HP LaserJet Managed M506m series 1200 x 1200 dpi A4 (M506dnm, F2A66A) 5500 грн
Лазерний Принтер Epson AcuLaser M2000DN 1753 грн
Лазерний Принтер Epson AcuLaser M2400D 1753 грн
✔️Мінімальна ціна 1753 грн
✔️Максимальна ціна 1753 грн
✔️Кількість товарів 3 шт