Безкоштовна доставка

БУ МФУ та принтери Київ з Європи

Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
3500 грн
2800 грн
- 700 грн
Стан : A - отличное состояние
Стан : A - отличное состояние
Стан : A - отличное состояние

Як купити принтер бу? ціна Вас порадує!

В інтернет-магазині pc.com.ua представлены якісні і недорогі бу принтери з Європи, які були в експлуатації короткий термін. Тому ціна бу принтера, набагато нижче нового. Крім того, всі вони привезені прямо з Європи та Америки, де працювали у великих корпораціях.

Не дивлячись на те, що принтери колишнього вживання, ми даємо гарантію від 6 місяців на пристрій, адже продаємо повністю справні, якісні принтери. Всі позиції ні коли не були в ремонті і працювали без навантажень. Перед продажем ми проводимо ретельну діагностику і тільки у випадку, якщо проблем не виявлено - сміливо продаємо з гарантією, що б Ви були впевнені у придбаній техніці.

Хочете зекономити кошти, тоді купить Б/У принтер в Украине для будинку, офісу абу виробництва в інтернет-магазині pc.com.ua - це чудова ідея. На сьогоднішній день, ціни нових принтерів і інших друкованих устройст зросли в кілька разів, тим самим стали менш доступні на українському ринку. На нашому сайті Ви можете купити бу МФУ абу принтер набагато краще нового, дешевше і з гарантією.

Оригінальні БУ МФУ у Києві

Так само пропозицію продажа бу принтерів вигідна для студентів чи абітурієнтів - на цьому можна добре заробити! Уявіть ситуацию: Ви вчинили в технікум абу універ, поселилися в гуртожитку, де безліч таких же нових і колишніх студентів. Всім потрібно регулярно, що то роздрукувати абу отксерить: курсові, контрольні, методички, книги, дипломні... А МФУ абу принтер, як завжди, є у пари чоловік і ті не охоче навіть за гроші друкують. Ставите у себе в кімнаті гуртожитку і платно друкуєте всім бажаючим. Наша МФУ-шка пахает на Вас всі 5-7 років навчання, адже вона якісна, з Європи. Окупаемость менше 3х місяців!

Якщо Ви вже прийняли рішення, купити бу принтер у Львові - без сомнений обращайтесь до нас и заказываете лазерне МФУ за смішну низьку ціну.

БУ МФУ та принтери Київ з Європи Цена
POS-принтер Epson TM-T88V M244A 2800 грн
Лазерный Принтер Epson AcuLaser M2400D 1750 грн
Лазерный Принтер Epson AcuLaser M2000DN 1750 грн