Порівняння
0 0 
Ціна
-
Бренд
Діагональ екрану
Роздільна здатність екрану
Фильтр
Знайдено 12 Товари

БВ POS термінали

Сортування

Купити бв POS термінали з Європи і Америки

Відкриваєте торгову точку? Зіткнулися з проблемою торгового обладнання? Зокрема необхідно POS устаткування, яке коштує колосальних грошових коштів? Пропонуємо Вам БВ POS обладнання з Європи і США недорого, "як нове"!

В інтернет-магазині «PC» знайдете ноутбуки бв термотрансферні принтери, POS термінали і інше POS обладнання. Дана техніка експлуатувалася в великих зарубіжних компаніях, проходила своєчасне обслуговування і не має несправностей або дефектів. Перед продажем ми виробляємо діагностику БВ POS устаткування, що б Ви отримали працездатні POS пристрої з Європи і США.

Крім усього, здійснюємо подальше сервісне обслуговування і даємо гарантію на БВ POS обладнання. Тому будете завжди спокійні в тому, що POS обладнання з магазину техніки ні коли не підведе. Допоможемо правильно налаштувати і підключити.

Одна з відомих торгових продуктових мереж України, регулярно закуповує POS обладнання у фахівців, адже вони знають, що хоч ця техніка була в експлуатації, має високу зносостійкість, надійністю і прослужить ще не один десяток років.

Устаткування промислового класу, має розширену функціональність для виконання необхідних завдань і великих обсягів продуктивності. Дозволяє автоматизувати і оптимізувати процес торгівлі в десятки разів. При цьому ціна БВ POS устаткування менше ніж на вартість нового і якісніше ніж те, яке сьогодні запропоновано на українському ринку. Нам довіряють!

Уже зважилися? Хочете купити БВ POS термінал або інше обладнання у нас, тоді сміливо натискайте кнопку "купити" або телефонуйте за телефонами вказаними на сайті.

БВ POS термінали Ціна
Цифрова інформаційна дошка NEL MEDIA-NEL 23.2-AP 2500 грн
POS-принтер Epson TM-T88V M244A 2500 грн
17" Моноблок Foxconn Pentium D 2GB RAM 150GB HDD 1403 грн
Сенсорний Монітор Iiyama 22" TF2234MC-B1X IPS Full HD 4900 грн
22" Сенсорний Монітор Iiyama TF2234MC-B1X IPS Full HD 5400 грн
✔️Мінімальна ціна 1000 грн
✔️Максимальна ціна 9900 грн
✔️Кількість товарів 12 шт