Порівняння
0 0 

Б/В Комп'ютери з Європи у Києві

Злагоджену і продуктивну роботу кадрової служби підприємства, бухгалтерії, функціональну діяльність керівного складу складно уявити без використання потужних персональних комп'ютерів. Для великого підприємства, для фірми середніх розмірів в будь-якому випадку потрібно купувати декілька ПК, однією установкою тут не обійтися.

Потужні системи з'єднуються в локальну мережу, функціонуючи між собою, дозволяючи спростити робочі моменти, роблячи комунікацію між відділами організації максимально швидкою і продуктивною. З цієї причини доводиться купувати дорогу техніку, витрачаючи бюджету.

БВ комп'ютери - це довга, безпроблемна експлуатація і низькі ціни

Не витрачати зайвого, але при цьому обладнати фірму всім необхідним? Заощадити на придбанні електроніки? Це цілком реально! Досить звернутися до перевіреного продавця, підібрати відповідні за параметрами і купити БВ комп'ютери, привезені з Європи. Не потрібно слідувати стереотипам, вважаючи, що колишній у вживанні — значить неякісний. Це аж ніяк не правильна думка.

Фахівці фірми, що реалізує техніку на вторинному ринку, ретельно відбирають кращі екземпляри, щоб представити їх на вітчизняному ринку. Потрібно розуміти, що зарубіжні компанії розвиваються у багато разів швидше вітчизняних. І багато організації практично моментально розширюються, тому регулярно потребують більш потужних, нових комп'ютерах, справляються зі надзавданнями. А адже деякі комп'ютерні установки не прослужили у фірмі і 3 років.

Так чи інакше, але електроніка списується з балансу підприємства, потрапляючи на вторинну продаж. Фахівці нашої фірми відбирають техніку за принципами:

 • максимальної новизни;
 • мінімальній кількості дефектів;
 • мінімальній кількості подряпин на корпусі.

Отже, в інтернет-магазині представлені тільки найсвіжіші, кращі екземпляри, які не втратили своєї актуальності. У представників юридичних фірм, а також у фізичних осіб є прекрасна можливість підібрати підходящий по характеристикам і купити комп'ютер бо, переглядаючи картки представленої на інтернет-вітрині техніки, зіставляючи свої потреби з технічними параметрами ПК.

Комп'ютер БВ : переваги електронних пристроїв

Не потрібно думати, що техніка, яка продається на вторинному ринку, втратила актуальність і зовсім не функціональна, комп'ютери не володіють достатньою потужністю. Навпаки, для наших системних вимог і окремих програм, комп'ютерних ігор, характеристики ПК колишнього у вживанні більш ніж достатні.

Пам'яті пристрою, відеокарти, звукової карти вистачить для роботи:

 • з ультрасучасними бухгалтерськими програмами;
 • для ігор у новинки для ігор у новинки ігрової індустрії;
 • для графічних програм і так далі.

Не потрібно сумніватися купити комп'ютер б або звернутися в традиційний магазин, де продається нова електроніка. На жаль, чи на щастя, вторинний ринок, реалізує техніку з європейських країн, рясніє комп'ютерними пристроями, якість яких на висоті, характеристики потужності достатні для різних сфер діяльності. А ціна на такий товар в Україні завжди мінімальна.

Порівнюючи вартість на нову техніку і на колишню у вживанні, можна сміливо сказати: різниця відчутна. Новий ПК може коштувати в 2-3, то і в 5 разів дешевше. Європейські та американські БВ комп'ютери, запропоновані для приватних замовників і для організацій — це:

 • високі технічні характеристики;
 • високі потужності параметри техніки;
 • прекрасний зовнішній вигляд машини;
 • мінімум експлуатаційних витрат;
 • доступна вартість;
 • довгий термін експлуатації пристрою.

Після придбання, користувач зможе експлуатувати електронну установку не менш ніж 5 або 10 років. Причому, техніка не застаріє в перший рік використання. Навпаки, довго стане підтримувати вимоги різних програм, так як спочатку була максимально наповненим, потужною, з гарною пам'яттю.

Як формується ціна на комп'ютер бв?

Хочеться знати, як же формується вартість на комп'ютери з Європи або ті моделі, які доставлені на вторинний ринок з Америки? Насправді існує негласна класифікація, згідно з якою техніка сортується (при надходженні на склад магазину).

 • Вища категорія не має видимих недоліків, будь-яких подряпин на корпусі. Така техніка ніколи не ремонтувалася.
 • Наступна категорія — це пристрої, що продаються в інтернет-магазині з невеликими дефектами на корпусі (дрібні подряпини).
 • І тільки третя категорія — найдешевша. Можливо, на ПК є значні потертості на корпусі, глибокі подряпини. Тим не менш функціональність пристроїв не страждає. Начинка електроніки повністю відповідає заявленим характеристикам, зазначеним на сайті.

На вторинному ринку купити комп'ютер БВ в третьої категорії — найдешевше. Крім усього іншого продаж персональних комп'ютерів здійснюється як в роздріб для приватних клієнтів, так і оптом для фірм, корпорацій, великих компаній і організацій.

Часті питання

Де можна замовити техніку з Європи?

Купити техніку з Європи можна у нашому магазині оформивши замовлення на сайті. Виберіть потрібний вам товар і натисніть кнопку "Купити", або замовте товар за телефоном +38(096)261-77-11

Які гарантії при купівлі бу техніки?

Перед продажем вся техніка проходить перевірку нашими фахівцями, також є можливість оформити розширену гарантію на строк до 12 місяців