Безкоштовна доставка

Ігрові монітори

Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Немає товарів

Як вибрати ігрові монітори БУ у Києві?

Монітор відноситься до числа найбільш довговічних комплектуючих в порівнянні з відеокартою або процесором. З цієї причини його заміна відбувається значно рідше. У той же час перехід на використання сучасної техніки передбачає, що оновлення повинно торкнутися і дисплея. Тільки в цьому випадку можна виключити дискомфорт і розкрити всі можливості нового системного блоку. Геймінг сьогодні передбачає використання кращої техніки, щоб можна було розкрити можливості, передбачені розробниками ігор. У зв'язку з цим більшість користувачів давно перейшли на моделі моніторів з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, а найбільш вимогливі замислюються про покупку дисплеїв з 2560х1440 пікселів. В інтернет-магазині бу комп'ютерів PC ви можете отримати якісну техніку Б/У, завдяки чому не доведеться витрачати великі суми на її покупку.

Чим більше буде дозвіл, тим вище щільність точок на дисплеї. Різниця між QHD і FHD очевидна навіть для невимогливих покупців, якщо порівнювати панелі з однаковою кількістю дюймів. Навіть якщо відеокарта не може показати високу продуктивність на дисплеї Quad HD, вибір на його користь буде більш вигідним рішенням, ніж купівля Full HD дисплея. На наступні кілька років можна буде забути про оновлення.

З Європи сьогодні можна отримати дисплеї з будь-яким дозволом. У той же час експерти вважають, що період купувати 4К вже настав. Вартість подібного обладнання досить висока, а для комфортної гри потрібно не менш дорога відеокарта топового рівня. Ідеальним вибором стане модель БУ, яку замовити в Києві буде нескладно. У нашому каталозі комплектуючих ви знайдете найкраще обладнання, яке знаходиться практично в ідеальному стані. Наші консультанти завжди готові надати інформацію про модель.

Купити монітор ігровий БУ і заощадити

В Україні замовити ігровий монітор 144 гц БУ може кожен. Його вартість здатна приємно здивувати будь-якого користувача нашого магазину. Ми гарантуємо оперативну доставку кожного замовлення. Під час покупки нового обладнання важливо приділити увагу його технологічних можливостей. Так, багато геймери могли помітити, що відеокарта видає найрізноманітніші значення частоти в межах 25-90 кадрів в секунду.

Якщо 4к монітор ігровий БУ має технологію вертикальної синхронізації, то це дозволить отримати 60 кадрів в секунду, але рішення буде половинчастим, так як картинка виявиться досить вузький, а рух курсору миші стане не таким точним. Щоб вирішити проблему з продуктивністю, виробники пропонують використовувати технології:

  • FreeSync;
  • G-Sync.

Ви можете купити ігровий монітор БУ і монітор 4К з високою якістю відтворення картинки, скориставшись нашим каталогом. Він постійно оновлюється, завдяки чому відвідувачі магазину можуть отримати доступ до кращим моделям. Ми завжди стежимо за якістю, а також намагаємося, щоб ціна дисплея залишалася прийнятною.

Ігрові монітори Цена