+38(067)644-33-01
Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 1 товар

БУ планшети

Сортування
281 
Стан: A - відмінний стан

Планшет БУ - вигідне вкладення матеріальних засобів

Напевно, кожна сучасна людина має в своєму будинку стаціонарний комп'ютер. Вихід в інтернет, спілкування по Skype з друзями, родичами, що живуть в інших країнах - сьогодні все це для нас буденність, а не розкіш. До використання комп'ютера настільки звикаєш, що хочеться, щоб він весь час був поруч. Маленького екрану смартфона для повноцінного спілкування через мережу для входу у всесвітню павутину, як правило, ніколи не вистачає. Тому правильне рішення - купити планшет бу, привезений з європейської країни і США.

Не всім зрозуміло чому вже була у використанні техніка сьогодні є такою популярною. Все досить просто. До Європи поставляються планшети найвищої якості, ручної збірки, виконані з екологічно чистих, абсолютно безпечних для здоров'я людини компонентів. Планшети, як правило, використовувалися в великих корпораціях для робочих цілей. А значить, що гаджет не експлуатувався з ранку до вечора, тобто 24 години на добу, а був задіяний протягом робочого дня і то не кожен раз. Отже, давайс досить свіжий. У такого планшетного комп'ютера:

  • не подряпати корпус,
  • прекрасна функціональність,
  • потужна начинка.

Європейський планшет бу в Києві можна використовувати для роботи, для ігор, для спілкування по Skype або іншим мессенджерам. Техніка зручна, абсолютно справна. Вона пропрацює набагато довше, ніж та, що придбана в місцевих вітчизняних магазинах.

БУ планшети: функціональні переваги

Міні комп'ютер бу, який вдається придбати в уже використаному стані - це техніка від відомих брендів:

  • Dell,
  • Asus,
  • Samsung.

Агрегати, обов'язково проводяться в європейських країнах, але ні в якому разі ні в Піднебесній (КНР), що свідчить про високу якість збірки, натуральності компонентів. Якісні американські або європейські планшети б / у - запорука довгого експлуатації девайса.

Екрани у планшетников яскраві з соковитою передачею кольору. Дисплей навіть може бути покритий захисною плівкою, тобто сенсорний монітор абсолютно не подряпаний. Девайс стандартизований і проводився за нормативами Євросоюзу, має специфікацію, покладену по документам. Але ціна планшета з Європи або США набагато нижче, що є суттєвою перевагою.

Якість збірки чудове, настройка планшетника вже проведена. Тобто можна відразу ж брати і користуватися пристроєм, не ламаючи голову, як підступитися до гаджету, яку кнопку натиснути. У будь-якому випадку при покупці, замовнику видається супровідна інструкція, згідно з якою розібратися з управлінням девайса дуже просто.

Виникає закономірне питання: так навіщо ж переплачувати, навіщо ризикувати якістю придбаної продукції, якщо сьогодні планшети, привезені з-за кордону набагато краще, якісніше і недорогі за ціною? Правильно, ризикувати немає сенсу! Apple, Dell, Samsung - це світові імена, яким можна і потрібно довіряти, навіть якщо механізація, практика ведення!

БУ планшети Цена
Чехол универсальний для планшетів 10" 281 грн
>