Бесплатная доставка

БУ Мережеве обладнання Київ з Європи

Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Немає товарів

Продаж бу мережевого обладнання у Києві

Організація комп'ютерної мережі вимагає хорошого надійного мережевого обладнання: мережеві карти, роутери, світчі та інші пристрої. Зараз нове мережеве обладнання коштує не дешево і часто доводиться економити, купуючи менш якісні пристрої, які швидко виходять з ладу. Тим самим, як такої економії немає.

Тому нами було прийнято рішення виправити цю ситуацію. Ми привезли з Європи та Америки якісне мережеве обладнання, яке використовують в комп'ютерних мережах великих зарубіжних компаній. Його можна купити в інтернет-магазині pc.com.ua за доступною низькою ціною, з ГАРАНТІЄЮ!

Чому на pc.com.ua мережеве обладнання провідних виробників недороге? Ми купуємо у закордонних компаній мережеві пристрої, які так і не стали використовувати або просто зникла необхідність в їх експлуатації. Тим самим ціна на такий товар у кілька разів менше, ніж новий. 

Весь товар перевірений на працездатність і ніколи не був в ремонті. Мережеве обладнання Б/В з гарантією - це найкращий варіант організувати недорого комп'ютерну мережу, яка працюватиме багато років.Економте правильно - купити мережеве обладнання БУ недорого на сайті pc.com.ua - це правильний вибір. 

Пристрою для організації мережі, які є в інтернет-магазині pc.com.ua Ви більше не знайдете ні де. Дане обладнання проводилося спеціально для промислових завдань закордоном і володіє найвищою якістю. 

Наприклад БО WiFi адаптер Cisco WMP600N в Америці коштує близько 100 доларів, це більше 2500 гривень. На pc.com.ua даний адаптер можна купити всього за 20 доларів. При цьому він ні чим не відрізняється від нового, тому що далеко не вичерпав свій ресурс роботи. Ще й даємо гарантію 6 місяців.

Телефонуйте прямо зараз!

БУ Мережеве обладнання Київ з Європи Цена