Порівняння
0 0 
Обрані
LED
Скинути все
Фильтр
Знайдено 0 Товари

Монітор LED матриця БВ

Сортування
За даним запитом не знайдено товарів.

Зручний в роботі led монітор БУ

Високі технології дозволяють створювати дисплеї, доречні в самих різних ситуаціях. В Україні представлений величезний асортимент моделей, у кожної з яких свої переваги. Більшість з них об'єднує наявність LED-підсвічування. Вона придбала популярність завдяки особливостям своєї конструкції. При використанні єдиною лампи з холодним катодом відбувається підсвічування всього дисплея, тому отримати локальне затемнення ділянки екрану навряд чи вдасться. Світлодіоди представлені у величезній кількості, завдяки чому можна розбити екран на кілька зон і змінювати яскравість так, як це передбачено при роботі з графікою. Пікселі не здатні перекрити світловий потік повністю, тому рівномірне підсвічування не дозволяє досягати контрастності.

Якщо купити монітор led БУ, то про подібну проблему можна забути. Технологія LED призводить до збільшення контрастності завдяки локальному затемнення за допомогою світлодіодів. В даному випадку мова йде про динамічної контрастності. Поліпшенню піддався не тільки рівень чорного, а й передача кольору в цілому. Світлодіоди відрізняються більш високою яскравістю, тому дисплей стає яскравішим.

Купити монітори led матриця БУ за вигідною ціною

В інтернет-магазині PC ви зможете знайти монітори, в яких збільшена:

  • яскравість;
  • контраст;
  • чіткість картинки.

Матриця LED дозволяє підсилити і колірну палітру. У той же час дисплей став більш економічним, оскільки витрата енергії можна скоротити до 40 відсотків. При створенні подібних матриць вдалося відмовитися від використання ртуті, завдяки чому підвищилася безпека людини і збереження навколишнього середовища.

У Києві можна замовити монітори Б/У від відомих виробників. Доставка з Європи буде забезпечена фахівцями нашої компанії в самі стислі терміни. Під час покупки потрібно звертати увагу на те, що для створення світлодіодного підсвічування можуть використовуватися триколірні або одноколірні світлодіоди. Різнобарвні лампи призводять до збільшення колірного охоплення, але відображення відтінків може виявитися не самим природним.

Лід монітор і TN монітор БУ завжди в наявності на нашому сайті. Його ціна залишається одним з головних чинників для більшості покупців. Ми ретельно вивчаємо якість кожної нової моделі перед її додаванням в каталог. З цієї причини вартість повністю відповідає характеристикам і зовнішньому вигляду монітора.

Монітор LED матриця БВ Ціна
✔️Мінімальна ціна 9223372036854775807 грн
✔️Максимальна ціна -9223372036854775808 грн
✔️Кількість товарів 0 шт