Порівняння
0 0 
Обрані
Asus
Скинути все
Фильтр
Знайдено 7 Товари

Монітори Asus БВ

Сортування
БУ Монітор 23" Asus VS239H FullHD IPS HDMI из Европы
A - відмінний стан
БУ Монітор ASUS MS236H Full HD 24'' 2мc из Европы
A - відмінний стан
БУ Монітор 24" Asus BE24AQLB FullHD IPS из Европы
B - мікро дефекти
БУ Монітор 24.1" Asus PA246Q P-IPS из Европы
B - мікро дефекти

Монітор Asus бу - вигідна покупка

Персональний комп'ютер - це практично невід'ємна частина життя сучасної людини. Варто тільки згадати підлітків, які без перерви з ранку до вечора грають у віртуальні комп'ютерні квести, б'ються на просторах інтернету за титул чемпіонів. Звичайно ж, сучасним молодим людям потрібні комп'ютери і для навчання. Адже сьогодні практично кожен реферат, кожну курсову роботу потрібно здавати тільки в надрукованому вигляді або в електронному. Рукописні тексти тепер не приймаються викладачами. Це нове правило, з яким доводиться рахуватися. Звідси випливає висновок, що персональний комп'ютер, доповнений кращим екраном - це необхідність, не розкіш.

Прийшовши в звичайний магазин електроніки, можна жахнутися від цін, представлених на імпортні монітори. Що ж робити, відмовити собі в необхідному придбанні? А може бути купити найдешевшу техніку, яка не славиться відмінною якістю? Ні, ні в якому випадку! Сьогодні є прекрасна можливість придбати імпортні монітори Асус б у, привезені з Голландії, Нідерландів, Німеччини, Фінляндії, інших європейських країн.

Всі монітори були використані в великих організаціях за умовами лізингу. У магазині pc.com.ua - екрани від фірми Asus - це краща якість, мінімум експлуатаційних огріхів. Звідси випливає висновок, що не просто можна, а й треба купити монітор Asus бу, щоб отримувати справжнє задоволення від використання технічного пристрою і при цьому ні в якому разі не переплачувати, не заганяти себе в кредити, в борги. Сьогодні можна зробити вигідне придбання, зовсім не економлячи на якості, адже техніка з Європи це дозволяє зробити.

На які параметри звертати увагу, вибираючи європейський екран для ПК?

Європейський монітор Asus б / у - це висока функціональність, а не тільки яскрава картинка. Тому перед тим як віддати гроші і зробити покупку потрібно поцікавитися у продавця, а чи є у екрану опція сенсора. Тобто таким монітором керувати за допомогою дотику. Приблизно так, як це відбувається при використанні смартфона. Але потрібно пам'ятати, що і ціна на сенсорний екран буде трохи вище, ніж на звичайний. Але якщо ж така функція потрібна - то мета виправдовує засоби.

Вибір залишається тільки за покупцем, який розуміє, який вікно служить йому для щоденної експлуатації.

Монітори Asus БВ Ціна
Монітор Asus VP228DE 21.5" 3006 грн
Монітор 23" Asus VS239H FullHD IPS HDMI 2500 грн
Монітор ASUS MS236H Full HD 24'' 2мc 2500 грн
Монітор 24" Asus BE24AQLB FullHD IPS 3000 грн
Монітор 24" Asus BE24AQLB FullHD IPS VGA/DVI/DP 3500 грн
✔️Мінімальна ціна 2500 грн
✔️Максимальна ціна 5500 грн
✔️Кількість товарів 7 шт