+38(067)644-33-01
Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 4 товару

БУ Телевізори з Європи

Сортування
501 
Стан: A +++ стан нового
2 004 
Діагональ: 26
Матриця: TN
Роздільна здатність екрану: 1366x768
Стан: B - мікро дефекти
Типи інтерфейсу: VGAHDMI
1 302 
Діагональ: 22
Роздільна здатність екрану: 1366x768
Розмір: 558 x 417 x 215 мм
Стан: B - мікро дефекти
Вага: 6.1 кг
3 907 
Діагональ: 40
Роздільна здатність екрану: 1920x1080
Розмір: 1016 x 643 x 98 мм
Стан: A - відмінний стан
Вага: 17.5 кг

Телевізор БУ - навіщо платити більше?

На ринку БУ техніки превалюють пропозиції з продажу ПК, моніторів, ноутбуків, планшетів і телефонів, POS терміналів а інші затребувані пристрої знайти складніше. Насправді, їх теж багато. Купити телевізор БУ легко - потрібно тільки знати, де шукати і як застрахуватися від покупки пошкодженої або «доходить» техніки.

Фахівці з ремонту та обслуговування ТВ завжди застерігають від угод, укладених за допомогою дощок безкоштовних оголошень. Великий ризик придбати пристрій з прихованими несправностями. Одна з найпоширеніших - вихід з ладу ламп підсвічування матриці. Часто вони не перегорають відразу, а починають запускатися «з паузою» або вимикатися в міру нагрівання матриці.

Телевізори бу з Європи і США - як вибрати

Опишемо ситуацію: Ви знайшли недорогий телевізор БУ, зустрілися з продавцем, він продемонстрував працездатність, угода відбулася, а обновка зайняло своє місце на стійці або стіні. Тільки ось, є одна проблемка: зображення з'являється на екрані через 5 хвилин після включення пристрою / пропадає через півгодини.

Перевірити це до покупки не вийде - продавець свідомо чи «нагрів», або довго не включав ТВ (в залежності від дефекту) і претензії, природно, не приймає. Як результат, ціна БУ телевізора (з ремонтом) шокує - вигода від покупки прагнути до від'ємного значення. Тому, купити бу телевізор - це завжди вигідна покупка!

Такі випадки відбуваються повсюдно. Щодня в Харкові, Дніпрі, Одесі, Києві, Запоріжжі, Кривому Розі люди платять за бажання заощадити подвійно. Причому, мова йде як про приватних осіб, так і про компанії. Але ж можна було застрахувати себе від подібних неприємностей, звернувшись до професіоналів!

БУ телевізори - власний імпорт

Інтернет магазин pc.com.ua пропонує техніку, привезену із США і Європи з гарантією. В асортименті магазину тільки пристрої, що були у комерційній експлуатації, тобто що залишилися після модернізації технічної бази фірм. В основному, це телевізори БУ, які використовувалися в якості моніторів в офісах, магазинах і торгових центрах.

Зустрічаються як професійні моделі з високою роздільною здатністю для дизайнерів, монтажерів і фотографів, так і лоукост-зразки, здатні відпрацювати в режимі 24/7 ще не один рік. Архаїчні кінескопні ТВ ми не возимо - тільки телевізори «плазма» БУ і виключно в хорошому технічному стані. Вибирайте, консультуйтеся з нашими фахівцями і замовляйте! Поставимо техніку в необхідній кількості.

БУ Телевізори з Європи Цена
TV - RADIO ADAPTER Humax IR Fox C Set Top Box 501 грн
26" Телевизор LG 26LH2000 2004 грн
22 "Телевізор Sony KDL-22S5500 (Продається без пульта управління) 1302 грн
Телевізор Sony KDL-40E5500 3907 грн
>