Порівняння
0 0 
Обрані
8
Скинути все
Ціна
-
Кількість ядер процесора
Фильтр
Знайдено 4 товару

Ноутбуки з 8 ядерним процесором

Сортування

Кому і для чого корисні 8-ядерні ноутбуки

Ноутбук з 8-ядерним процесором – не простий ПК для навчання та роботи в текстових редакторах. Це потужна обчислювальна техніка, за допомогою якої можна вирішувати багато професійних завдань із сфери IT-технологій, веб-дизайну, графіки, інженерії, 3D-моделювання, мультимедіа, геймінгу. Такі лептопи підтримують онлайн-ігри класу ААА із багатопотоковою архітектурою, паралельно виконують кілька завдань, зокрема забезпечують безперебійну роботу до 15 відкритих вкладок. За допомогою їх можна керувати в режимі реального часу великими інтерактивними базами даних.

Перевага 8-ядерного процесора перед 6-ядерним полягає у підвищеній продуктивності та швидкості реагування. Робота за умов інтенсивного навантаження виконується швидше, чіткіше, одночасно підтримується більше процесів. Відповідно вищою є і ціна таких пристроїв. Забезпечити себе високоякісною технікою можна, розглянувши бв ноутбуки як альтернативу нового приладу. В інтернет-магазині «pc.com.ua» можна недорого купити бу ноут з топовими характеристиками провідних брендів: Asus, Acer Lenovo, Dell, Apple MacBook.

Як купити ноутбуки 8 ядер: параметри вибору

Ціна 8-ядерного ноутбука залежить від повної комплектації. Велика кількість ядер в інтегральній схемі призначена для чіткого розподілу завдань та їх швидкого виконання, що можливе лише за відповідних технічних параметрів:

  • тактовій частоті від 3,5 до 4 ГГц;
  • ємному жорсткому диску або додатковому зовнішньому накопичувачі SSD;
  • кеша процесора від 40 до 68 Мб;
  • обсяг оперативної пам'яті близько 16 Гб.

При цьому діагональ дисплея може бути різною, залежно від завдань та способу експлуатації ноута. Для стаціонарного використання можна придбати комп'ютер з великим екраном 15-18 дюймів. На ньому комфортно виконувати кропітку роботу, пов'язану з графікою високої роздільної здатності.

Для частих подорожей, відряджень та виїзних презентацій підійде компактний лептоп із діагоналлю дисплея від 10 до 13 дюймів. Портативність – важлива перевага для роботи в дорозі. Також важливо звернути увагу на тип екрану – TN, VA, IPS, матове або гянцеве напилення.

Корпус продуктивного ноутбука може бути із сталі, алюмінію, пластику. Металевий краще, оскільки він міцніший, стійкіший до механічних пошкоджень, температурних змін.  

Особливості процесора

Вісім ядер підтримують процесори AMD Ryzen 7, Intel Core i7, Apple:

  1. AMD мають середню швидкість за середню ціну, яка на 10-15% нижче, ніж аналоги Intel. Процесор забезпечує великі можливості для складних ігор, швидкі, плавні перемикання між завданнями. Модель Ryzen 7 укомплектована 7 графічними ядрами для миттєвої обробки фото, відео з великою роздільною здатністю. При цьому від перегріву його оберігає посилена система охолодження та оптимальне енергоспоживання.
  2. Intel сумісний з більшістю материнських плат, що слабко нагрівається в умовах підвищеного навантаження. За допомогою потужних контролерів пам'яті процесор Core i7 ефективно координує роботу ядер для чіткого та швидкого вирішення обчислювальних, графічних завдань. Він сумісний майже з усіма периферійними пристроями.
  3. Apple пропонує технологію Neural Engine зі штучним інтелектом, що виконує функцію прискорення, для обробки 4К відеоматеріалів, графіки. Швидкість роботи нейронних мереж на 40% перевищує показники аналогів від Intel та AMD. Ноутбуки 8 ядер від Apple працюють практично безшумно, не перегріваються.

Інтернет-магазин «pc.com.ua» бу ноутбуки з Європи з гарантією. Техніка проходить ретельну перевірку в Європі та Україні, під час якої встановлюється її працездатність. Більшість лептопів не вживалися, а зберігалися на складі або були списані з магазинів. На кожен пристрій надається гарантія на строк до 12 місяців з можливістю додаткової купівлі пролонгування на 9 місяців. Техніку можна замовити з доставкою поштовими операторами по всій країні.

Ноутбуки з 8 ядерним процесором Ціна
Ноутбук 15.6" Dell Precison 5560 Intel Core i7-11850H 16Gb RAM 512Gb SSD NVMe FullHD+ IPS + Nvidia T1200 4Gb GDDR6 41000 грн
Ноутбук 15.6" Dell Latitude 5521 Intel Core i7-11850H 16Gb RAM 480Gb SSD NVMe FullHD IPS + Nvidia GeForce MX450 2Gb GDDR6 21200 грн
Ноутбук 15.6" Dell Precision 7550 Intel Core i7-10875H 8Gb RAM 256Gb SSD NVMe FullHD + Nvidia Quadro T1000 4Gb GDDR6 32900 грн
Ігровий ноутбук 17.3" Dell Alienware m17 R4 Intel Core i7-10870H 16Gb RAM 512Gb SSD NVMe + Nvidia GeForce RTX 3060 6Gb GDDR6 49700 грн
✔️Мінімальна ціна 21200 грн
✔️Максимальна ціна 49700 грн
✔️Кількість товарів 4 шт