Порівняння
0 0 
Ціна
-
Бренд
Діагональ екрану
Роздільна здатність екрану
Матриця
Формат
Відеоінтерфейси
Частота оновлення
Фильтр
Знайдено 6 Товари

Монітори 4К

Сортування
БУ Монітор 27" Dell U2723QE IPS 4K Ultra HD B-Class из Европы
Уцінка
B - мікро дефекти
16 000 
9 199 
-43%
БУ Монітор 42.5" Dell U4320Q 4K UltraHD IPS HDMI/DisplayPort/Type-C USB-Hub C-Class из Европы
Уцінка
C - уцінка, товар з дефектом
БУ Монітор 27" Dell UP2720Q 4K IPS из Европы
A +++ стан нового
БУ Монітор 31.5" Dell S3221QS 4K VA Curved из Европы
Хіт!
A - відмінний стан

Вибрати монітор 4К БВ в Києві

Купівля нового дисплея пов'язана з деякими нюансами, які слід обов'язково враховувати новачкові. В першу чергу, мова йде про характерістікаах, які впливають на якість і швидкість відтворення, а також обов'язково відображаються на ціні. Щорічно виробники починають використовувати інноваційні технології, завдяки чому пристрій виводу стають ще більш продуктивними і простими в експлуатації. В Україні дисплеї можна отримати з Європи, залишивши заявку на нашому сайті. Вашій увазі запропоновано 4К монітор БВ , ціна якого залишається прийнятною. Ми завжди раді запропонувати клієнтам кращі комплектуючі в ідеальному стані.

Недорогий монітор c 4K дозволом БВ в Києві

Чому сьогодні покупка дисплея з дозволом 4к виглядає вигідним рішенням? Причина полягає в високих технічних можливостях:

  • наявність широкого діапазону кольорів;
  • передача більш насиченою картинки;
  • збільшення різкості зображення;
  • отримання додаткового робочого місця на дисплеї.

Висока роздільна здатність володіє не тільки естетичними, але і практичними перевагами. В результаті на одному дисплеї можна відкрити і одночасно переглядати кілька додатків, завдяки чому збільшується продуктивність праці.

У покупців в Києві нерідко виникає питання, кому саме потрібні такі дисплеї? Монітор з високим дозволом стане ідеальним вибором художників. Працювати з графікою краще за дисплеєм, який дозволить позбутися від драбинок і великих пікселів. Якість картинки в результаті збільшується в кілька разів. У той же час подібні комплектуючі будуть цікаві не тільки графічним дизайнерам. Будь-якій людині комфортно переглядати фільми або грати на екрані з високим розширенням. В інтернет-магазині PC можна знайти комп'ютер Б/В під будь-які потреби.

Якщо дисплей регулярно використовується для роботи в текстовому редакторі або читання, то кращим вибором стане саме 4К технологія. Читання дуже стомлює очі, тому при великому дозволі людина буде почувати себе більш комфортним. Ще однією можливою сферою застосування техніки є робота з фотографіями. Якщо доводиться регулярно займатися ретушшю знімків, то саме час задуматися про те, щоб оновити дисплей. Раніше доводилося регулярно збільшувати і зменшувати деталі, щоб можна було вивчити картинку і внести корективи. Тепер можна працювати зі знімками в натуральну величину. На моніторах з високою роздільною здатністю абсолютно по-новому виглядають старі фотографії.

Щоб купити монітор 144Гц 4К БВ , потрібно уважно вивчити відгуки про роботу компаній, представлених у вашому місті. Інтернет-магазин повинен надавати гарантії якості, а також всю необхідну інформацію про модель перед покупкою. У той же час вартість дисплея БВ повинна робити його придбання вигідним рішенням. Наша компанія пропонує такі умови, а також забезпечує оперативну відправку замовлення.

Монітори 4К Ціна
Монітор 27" Dell U2723QE IPS 4K Ultra HD B-Class 9199 грн
Монітор 42.5" Dell U4320Q 4K UltraHD IPS HDMI/DisplayPort/Type-C USB-Hub C-Class 14999 грн
Монітор 27" Dell UP2720Q 4K IPS 22900 грн
Монітор 42.5" Dell U4320Q 4K UltraHD IPS 25500 грн
Монітор 31.5" Dell S3221QS 4K VA Curved 14300 грн
✔️Мінімальна ціна 14300 грн
✔️Максимальна ціна 46899 грн
✔️Кількість товарів 6 шт