Порівняння
0 0 
Обрані
30
Скинути все
Фильтр
Знайдено 0 Товари

Монітор 30 дюймов БУ

Сортування
За даним запитом не знайдено товарів.

Надійний монітор 30 дюймів БУ

Кожен магазин сьогодні прагне запропонувати максимально широкий вибір моніторів, за допомогою яких можна забезпечити комфортну роботу в офісі або домашніх умовах. Ключовим моментом для покупця залишається якість картинки, розміри монітора, а також особливості дизайну. Характеристики багато в чому визначають те, яка ціна буде встановлена ​​на 30 дюймів монітор БУ.

Якщо потрібно дисплей, здатний задовольнити вибагливого покупця, а також здатний гарантувати мінімальну втому під час тривалої роботи, то почати пошуки слід з оптимального вирішення і діагоналі. Якщо говорити про співвідношення сторін, то кращим вибором вважається широкий формат, де сторони співвідносяться один до одного в пропорціях 16:9 і 16:10. Дисплей повинен відстояти на відстані не менше 70 см від очей, тому при виборі потрібно керуватися лінійкою моделей з 25-30 дюйма. Вони будуть зручними в роботі навіть для людини з погіршеним якістю зору. В інтернет-магазині PC можна знайти комп'ютери бу в відмінному стані, вартість яких дозволить зберегти значні суми.

Купити монітори 30 дюйма БУ від надійного виробника

Ультрашірокоформатние дисплеї отримали широке застосування завдяки збільшеній ширині і мінімальній висоті. Якщо дисплей має вигин, то це збільшує огляд. Подібні моделі дисплеїв відмінно підходять для перегляду фільмів. Щоб полегшити вибір монітора з Європи, варто приділити увагу наступним технологіям:

  • Ultra HD;
  • безрамковий (Cinema screen);
  • Flicker-Free;
  • Quantum Dot;
  • підтримка 3D.

Їх наявність буде залежати від режиму експлуатації та тих переваг, які є у покупця. Вибираючи дисплей в Україні, неможливо обійти стороною питання, пов'язане з матрицею пристрою. IPS / PLS матриця відрізняється високою вартістю, але, завдяки її наявності, можна отримати відмінну яскравість і контраст. Для тих, кому важлива якісна передача кольору, подібний варіант виглядає оптимальним. Щоб скоротити витрати, вибираючи монітор в Києві, ми рекомендуємо розглянути можливість замовити Б/У модель.

Наша компанія працює тільки з надійними європейськими постачальниками, завдяки чому клієнти можуть бути впевнені в правильності власного вибору. Ви можете купити монітор 30 дюйми і монітор 19 дюймів БУ прямо зараз, ознайомившись з великим асортиментом нашого каталогу.

Монітор 30 дюймов БУ Цена