Безкоштовна доставка

Macbook Air БУ

Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Немає товарів

MacBook Air - комп'ютерна техніка американського виробництва компанії Apple. Цей девайс є найтоншим з усіх існуючих ноутбуків. Таким чином, розглянутий MacBook стане справжньою знахідкою для активних людей, які постійно подорожують або їздять у відрядження.

Але, беручи до уваги всі переваги такого макбука, варто відзначити, що вартість даного девайса зовсім немаленька. Якщо ви вирішили купити інноваційну техніку компанії Apple, але хочете заощадити кошти, єдиний правильний вихід - це придбання комп'ютерного пристрою був у використанні.

В інтернет-магазині PC увазі клієнтів представлені оригінальні пристрої з Європи, які на 100% відповідають встановленим нормам і стандартам, а також відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом і технічними характеристиками.

На що необхідно звернути увагу при виборі macbook air БУ?

  • Зовнішні показники. Варто вибирати макбук ейр БУ тільки такий, який не має видимих, як зовнішніх, так і внутрішніх дефектів. Якщо ви помітили, що кришка трохи з'їхала в бік, це може свідчити про те, що пристрій падало або панель дисплея вже замінювалося.
  • Купити macbook air БУ в Україні варто тільки після перевірки дисплея. Зверніть увагу на відсутність битих пікселів, так як це самим прямим чином впливає на якість зображення.
  • Регулювання підсвічування клавіатури. Цей параметр є одним з відмінностей техніки торгової марки Епл. Таким чином і яскравість підсвічування повинна бути відповідною.
  • Віддалене підключення. Щоб пристрій не підвело в самий відповідальний момент, варто попередньо звернути увагу на правильність підключення до інтернету і якість сигналу Wi-Fi.
  • Перш, ніж купити macbook air БУ, повірте роботу динаміків, мікрофону та камери. Для цього, необхідно записати невелике відео, після чого переглянути запис. Чіткість відтвореного ролика повинна бути бездоганною.
  • Роз'єми. Щоб перевірити, чи правильно підключено, варто скористатися флешкою ​​і навушниками.
  • Тривало заряду акумулятора. Безумовно, батарея Б/У техніки не працюватиме також, як нової. Але, тим не менше, тривалість заряду техніки Епл повинна бути достатньою. Це обумовлено тим, що в процесі виготовлення сучасних девайсів, виробник звертає на цей параметр максимальну увагу.

Як оформити замовлення macbook air 13 БУ?

Щоб купити макбук ейр БУ в Києві, скористайтеся можливостями сайту інтернет-магазину pc.com.ua. Тут можна придбати оригінальну техніку за прийнятною ціною.

Наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію, щодо обраної моделі, а також допоможуть вибрати макбук ейр 13 БУ, який максимально задовольнить ваші вимоги.

Попередня перевірка macbook air 11 БУ

Зверніть увагу на те, що купити все macbook air БУ в нашій компанії можна тільки після попереднього тестування вироби співробітниками сервісу. Це дуже важливо, тому що ми відповідаємо за якість пропонованої техніки і не можемо допустити того, щоб люди, які нам довіряють, придбали макбук ейр 11 БУ з будь-якими дефектами.

Після того, як встановлено, що пристрій повністю відповідає всім встановленим стандартам, техніка пропонується покупцям в каталозі інтернет-компанії. Отже, в нашому магазині ви зможете купити макбук Айр БУ в Україні такий, який буде правильно функціонувати на протязі не одного року. Ми несемо повну відповідальність за якість пропонованої продукції.

Macbook Air БУ Цена