Порівняння
0 0 
Ціна
-
Фильтр
Знайдено 5 Товари

Macbook Air БВ

Сортування

MacBook Air - комп'ютерна техніка американського виробництва компанії Apple. Цей девайс є найтоншим з усіх існуючих ноутбуків. Таким чином, розглянутий MacBook стане справжньою знахідкою для активних людей, які постійно подорожують або їздять у відрядження.

Але, беручи до уваги всі переваги такого макбука, варто відзначити, що вартість даного девайса зовсім немаленька. Якщо ви вирішили купити інноваційну техніку компанії Apple, але хочете заощадити кошти, єдиний правильний вихід - це придбання комп'ютерного пристрою був у використанні.

В інтернет-магазині PC увазі клієнтів представлені оригінальні пристрої з Європи, які на 100% відповідають встановленим нормам і стандартам, а також відрізняються бездоганним зовнішнім виглядом і технічними характеристиками.

На що необхідно звернути увагу при виборі macbook air БВ ?

  • Зовнішні показники. Варто вибирати макбук ейр БВ тільки такий, який не має видимих, як зовнішніх, так і внутрішніх дефектів. Якщо ви помітили, що кришка трохи з'їхала в бік, це може свідчити про те, що пристрій падало або панель дисплея вже замінювалося.
  • Купити macbook air БВ в Україні варто тільки після перевірки дисплея. Зверніть увагу на відсутність битих пікселів, так як це самим прямим чином впливає на якість зображення.
  • Регулювання підсвічування клавіатури. Цей параметр є одним з відмінностей техніки торгової марки Епл. Таким чином і яскравість підсвічування повинна бути відповідною.
  • Віддалене підключення. Щоб пристрій не підвело в самий відповідальний момент, варто попередньо звернути увагу на правильність підключення до інтернету і якість сигналу Wi-Fi.
  • Перш, ніж купити macbook air БВ , повірте роботу динаміків, мікрофону та камери. Для цього, необхідно записати невелике відео, після чого переглянути запис. Чіткість відтвореного ролика повинна бути бездоганною.
  • Роз'єми. Щоб перевірити, чи правильно підключено, варто скористатися флешкою ​​і навушниками.
  • Тривало заряду акумулятора. Безумовно, батарея Б/В техніки не працюватиме також, як нової. Але, тим не менше, тривалість заряду техніки Епл повинна бути достатньою. Це обумовлено тим, що в процесі виготовлення сучасних девайсів, виробник звертає на цей параметр максимальну увагу.

Як оформити замовлення macbook air 13 БВ ?

Щоб купити макбук ейр БВ в Києві, скористайтеся можливостями сайту інтернет-магазину pc.com.ua. Тут можна придбати оригінальну техніку за прийнятною ціною.

Наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію, щодо обраної моделі, а також допоможуть вибрати макбук ейр 13 БВ , який максимально задовольнить ваші вимоги.

Попередня перевірка macbook air 11 БВ

Зверніть увагу на те, що купити все macbook air БВ в нашій компанії можна тільки після попереднього тестування вироби співробітниками сервісу. Це дуже важливо, тому що ми відповідаємо за якість пропонованої техніки і не можемо допустити того, щоб люди, які нам довіряють, придбали макбук ейр 11 БВ з будь-якими дефектами.

Після того, як встановлено, що пристрій повністю відповідає всім встановленим стандартам, техніка пропонується покупцям в каталозі інтернет-компанії. Отже, в нашому магазині ви зможете купити макбук Айр БВ в Україні такий, який буде правильно функціонувати на протязі не одного року. Ми несемо повну відповідальність за якість пропонованої продукції.

Macbook Air БВ Ціна
Ноутбук 11.6" Apple Macbook Air Early 2014 A1465 Intel Core i5-4260U 4Gb RAM 120Gb SSD 4900 грн
Ноутбук 13.3" Apple Macbook Air Early 2015 A1466 Intel Core i5-5250U 4Gb RAM 265Gb SSD 12500 грн
Ноутбук 13.3" Apple Macbook Air Early 2014 A1466 Intel Core i5-4260U 4Gb RAM 120Gb SSD 12672 грн
Ноутбук 11.6" Apple Macbook Air Mid 2013 A1465 Intel Core i5-4250U 4Gb RAM 128Gb SSD 8400 грн
Ноутбук Apple Macbook Air mid 2012 A1466 13.3 Intel Core i7-3667U 8GB RAM 256GB SSD 12730 грн
✔️Мінімальна ціна 8400 грн
✔️Максимальна ціна 12730 грн
✔️Кількість товарів 5 шт