Порівняння
0 0 
Фильтр
Знайдено 0 Товари

Монітори 144 Гц

Сортування
За даним запитом не знайдено товарів.

Замовити монітор 144 герц БУ

Ігровий монітор призначений для якісного відтворення графіки. Його параметри відповідають за те, наскільки привабливими виявляться візуальні ефекти, які постають перед геймером. Якщо ігровий монітор буде якісним, то додатково забезпечить власника високим рівнем безпеки. Під час гри очі стикаються з високим навантаженням, тому бюджетні моделі нерідко викликають додаткову втому. Монітор 144 гц БУ зможе підтримувати на рівні:

  • частоту;
  • яскравість;
  • контраст.

У зв'язку з цим навіть багатогодинні баталії не стануть джерелом втоми. Продуктивний системний блок не здатний проявитися у всій красі, якщо доповнити його недорогим монітором. З цієї причини перед покупкою нового пристрою виведення слід ретельно вивчити варіанти, представлені на ринку, і знайти серед них відповідну матрицю.

Купити 144 герцовий монітор БУ

Все більше людей обирає недорогі монітори з Європи, які були в експлуатації. В Україні Б / У комплектуючі замовити нескладно, якщо скористатися нашим сайтом. Вам лише потрібно вибрати модель, яка буде повністю відповідати перевагам.

Під час покупки монітора слід починати з пошуку підходящої матриці. Серед сучасних технологічних рішень можна виділити ТN-матрицю. Вона трохи поступається своїм аналогам, але залишається найбільш доступним варіантом. Невисока вартість при низьких кутах огляду не заважає успішно виконувати поставлені завдання, відтворюючи графіку на рівні для невимогливих гемблеров. Ключовою перевагою є те, що з її допомогою можна створити ігровий монітор БО 144 гц.

Іншим варіантом є IPS-матриця, яка на думку багатьох вважається ідеальним вибором. Вона дозволяє отримати огляд в межах 170-180 градусів, зберігаючи хорошу контрастність і перенесення кольорів. Вибираючи монітори в інтернет-магазині PC, зверніть увагу на обладнання, створене за технологією АН-IPS. Їх сильна сторона полягає в мінімальному споживанні енергії, а також часу відгуку в 5 мс. Гарне дозвіл PPI і передача кольору допоможуть отримати максимум в іграх.

З огляду на вартість якісного монітора, багато хто замислюється про покупку комп'ютера БУ. У Києві знайти хороший девайс, не витрачаючи додаткових коштів, буде нескладно. Під час вибору моделі слід обов'язково звернути увагу на частоту оновлення. Якщо вона буде високою, то руху об'єктів на екрані буде більш плавним і природним. При частоті 100 герц неможливо отримати більше 100 FPS, хоча відеокарта може видавати і більш високе значення кадрів з секунду.

При покупці слід враховувати потужність всієї збірки, щоб дисплей дозволив насолодитися чудовими графічними можливостями ПК. Оптимальним варіантом є дисплеї 144 Гц. Якщо купити монітор 144 герц БО, то з його допомогою можна на багато років забути про необхідність міняти дисплей. До того ж ціна являє собою золоту середину серед аналогів.

Монітори 144 Гц Цена