Безкоштовна доставка

Монітор 30 дюймов БУ

Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Немає товарів

Надійний монітор 30 дюймів БУ

Кожен магазин сьогодні прагне запропонувати максимально широкий вибір моніторів, за допомогою яких можна забезпечити комфортну роботу в офісі або домашніх умовах. Ключовим моментом для покупця залишається якість картинки, розміри монітора, а також особливості дизайну. Характеристики багато в чому визначають те, яка ціна буде встановлена ​​на 30 дюймів монітор БУ.

Якщо потрібно дисплей, здатний задовольнити вибагливого покупця, а також здатний гарантувати мінімальну втому під час тривалої роботи, то почати пошуки слід з оптимального вирішення і діагоналі. Якщо говорити про співвідношення сторін, то кращим вибором вважається широкий формат, де сторони співвідносяться один до одного в пропорціях 16:9 і 16:10. Дисплей повинен відстояти на відстані не менше 70 см від очей, тому при виборі потрібно керуватися лінійкою моделей з 25-30 дюйма. Вони будуть зручними в роботі навіть для людини з погіршеним якістю зору. В інтернет-магазині PC можна знайти комп'ютери бу в відмінному стані, вартість яких дозволить зберегти значні суми.

Купити монітори 30 дюйма БУ від надійного виробника

Ультрашірокоформатние дисплеї отримали широке застосування завдяки збільшеній ширині і мінімальній висоті. Якщо дисплей має вигин, то це збільшує огляд. Подібні моделі дисплеїв відмінно підходять для перегляду фільмів. Щоб полегшити вибір монітора з Європи, варто приділити увагу наступним технологіям:

  • Ultra HD;
  • безрамковий (Cinema screen);
  • Flicker-Free;
  • Quantum Dot;
  • підтримка 3D.

Їх наявність буде залежати від режиму експлуатації та тих переваг, які є у покупця. Вибираючи дисплей в Україні, неможливо обійти стороною питання, пов'язане з матрицею пристрою. IPS / PLS матриця відрізняється високою вартістю, але, завдяки її наявності, можна отримати відмінну яскравість і контраст. Для тих, кому важлива якісна передача кольору, подібний варіант виглядає оптимальним. Щоб скоротити витрати, вибираючи монітор в Києві, ми рекомендуємо розглянути можливість замовити Б/У модель.

Наша компанія працює тільки з надійними європейськими постачальниками, завдяки чому клієнти можуть бути впевнені в правильності власного вибору. Ви можете купити монітор 30 дюйми і монітор 19 дюймів БУ прямо зараз, ознайомившись з великим асортиментом нашого каталогу.

Монітор 30 дюймов БУ Цена