Безкоштовна доставка

Монітор 27 дюйма БУ

Ціна
Стан
Бренд
Діагональ
Роздільна здатність екрану
Типи інтерфейсу
Матриця
Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
19908 грн
17900 грн
- 2008 грн
Стан : A - відмінний стан
Діагональ : 27
Роздільна здатність екрану : 2560 х 1440
Типи інтерфейсу : MiniDisplayPort;MiniHDMI
Матриця : IPS
Розмір : 792 х 446 х 13-23 мм
Вага : 8.4 КГ
Причина уцінки: Дефекти по корпусу
6500 грн
5500 грн
- 1000 грн
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 27
Роздільна здатність екрану : 1920x1080
Типи інтерфейсу : VGA;DVI
Матриця : TN
Розмір : 634 x 243 x 442 мм
Вага : 12.5кг

Чому обирають б/у монітори 27 дюймів?

Вартість якісного сучасного монітора не всім по кишені. На пошуки оптимального співвідношення ціни і якості можна витратити багато часу, що для багатьох також є розкішшю. Монітор 27 дюймів б/у - це доступна ціна, висока продуктивність і якість відтворення з максимальною передачею кольору і яскравістю. Його можна використовувати на домашньому ПК, використовувати в якості ігрової консолі. Крім того високий дозвіл забезпечує зручність роботи з офісними програмами.

Плюси б/у монітора 27 дюймів

Купити б/у монітор 27 дюймів можна на спеціалізованих ринках або скориставшись послугами нашого інтернет-магазину. Ми спеціалізуємося на техніці і комплектуючих європейської якості, які здатні задовольнити потреби вітчизняного споживача. Перед продажем кожен екран проходить додаткову перевірку на справність, що гарантує покупцям 100% справність.

Переваги б/у техніки:

  • доступна вартість;
  • можливість купити монітор 27 б/у в ідеальному стані на вигідних умовах;
  • висока продуктивність;
  • європейська якість.

Незалежно від того, де будуть використовуватися б/у монітори 27 дюймів, їх технічний стан відповідає всім вимогам до даного виду обладнання. Вони забезпечують повноцінну передачу зображень без спотворення і втрати кольору.

В асортименті нашого магазину є монітори європейських брендів оригінальної збірки. При необхідності у нас також можна придбати бюджетні товари і застарілі моделі, які вже не реалізуються в торговельних точках. Саме це і дозволяє нам конкурувати на ринку і охоплювати максимальну кількість споживачів з різним рівнем доходу.

Купити монітор 27 дюймів б/у в нашому інтернет-магазині

Вибираючи монітор б/у 27 у нас, ви отримуєте можливість придбати якісний товар, не переплачуючи за його рекламу і інші супутні витрати магазину.

У Європі до категорії товарів, що були у вжитку, відноситься техніка, яка експлуатувалася максимум 5 років. Тому вона надходить на вторинний ринок в хорошому стані. У деяких випадках можуть бути присутніми візуальні дефекти, які не впливають на продуктивність.

Купити монітори б/у можна в нашому інтернет-магазині з максимальною вигодою і оперативною доставкою до дверей.

Монітор 27 дюйма БУ Цена
Монітор 27" Dell Canvas Z01C 2K IPS 17900 грн
Монітор 27 "DELL 2707WFPC 5500 грн