Безкоштовна доставка

Монітор 19 дюйма БУ

Ціна
Стан
Бренд
Діагональ
Роздільна здатність екрану
Типи інтерфейсу
Матриця
Частота оновлення
Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Причина уцінки: подряпини на екрані
700 грн
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 19
Роздільна здатність екрану : 1280x1024
Матриця : TN
Причина уцінки: На моніторі блимає підсвічування
400 грн
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 19
Роздільна здатність екрану : 1280x1024
Матриця : PVA
Розмір : 483 × 288 × 200 мм
Вага : 7.1КГ
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 19
Роздільна здатність екрану : 1280x1024
Матриця : TN
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 19
Роздільна здатність екрану : 1440x900
Типи інтерфейсу : VGA;DVI
Матриця : TN

Практичний монітор 19 дюймів БУ

Монітор дозволяє не тільки працювати за персональним комп'ютером, але і з комфортом проводити час в іграх, а також насолоджуватися переглядом улюблених фільмів. Для цього достатньо вивчити ринок і знайти модель, яка має відповідну діагональ. Все частіше в Києві вибір падає на моделі з 19-дюймовою діагоналлю, які вважаються універсальним рішенням. Вони будуть однаково ефективними для роботи з графікою і серфінгу в інтернеті. У ряді випадків ключовим моментом є компактність монітора, в цьому плані такі дисплеї залишаються в лідерах. У той же час виробникам вдається забезпечити якісну картинку, що стане ще одним приводом використовувати 19 дюймів монітор БУ будинку і на роботі.

Для роботи з графікою ідеально підходять широкоформатні моделі. Вони кілька втрачають в плані компактності, тому транспортування стає складнішою. У той же час великі розміри дозволяють гарантувати якісне відтворення зображення з високим рівнем:

  • передачі кольору;
  • контрасту;
  • яскравості.

Замовити колишні у вживанні монітори з Європи ви можете прямо зараз, залишивши заявку на нашому сайті. Досвід фахівців дозволить отримати чудову продукцію, а її ціна залишається демократичною.

Як купити монітори 19 дюйма БУ?

Яке б дозвіл не було вибрано покупцем, йому слід приділити увагу кільком критеріям. В першу чергу, визначаються з матрицею і максимальною роздільною здатністю. Наявність додаткових параметрів може відбитися на вартості, тому тут рішення буде залежати від особистих переваг. В Україні можна знайти монітори Б/У з різними матрицями. Більшість покупців віддає перевагу IPS-матриці, яка забезпечує високий контраст з широкими кутами огляду. Таке технологічне рішення гарантує хороший відгук, тому монітор буде зручний для розваг і роботи з графікою.

TN і TN + film цікаві вже з тієї причини, що їх вартість залишається невисокою. Зміна зображення відбувається так швидко, що шлейф виявляється практично непомітний. В інтернет-магазині комьютеров PC відповідально підходять до продажу комплектуючих, що були в експлуатації. Це означає, що ви зможете купити монітор 19 дюйми і монітор 24 дюйми БУ недорого і залишитися задоволеним його якістю і естетичністю зовнішнього вигляду.

Монітор 19 дюйма БУ Цена
19" DELL 1908FP TN 700 грн
19" EIZO FlexScan L778 PVA 400 грн
19" провідних брендів Dell, HP, Lenovo, Fujitsu 750 грн
19" DELL E1910F TN 800 грн