Безкоштовна доставка

Монітор 19 дюйма БУ

Ціна
Стан
Бренд
Діагональ
Роздільна здатність екрану
Типи інтерфейсу
Матриця
Частота оновлення
Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Причина уцінки: На моніторі блимає підсвічування
400 грн
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 19
Роздільна здатність екрану : 1280x1024
Типи інтерфейсу : VGA;DVI
Матриця : PVA
Розмір : 483 × 288 × 200 мм
Вага : 7.1КГ
Причина уцінки: рябь на екрані
400 грн
Стан : C - уцінка, товар с дефектом
Діагональ : 19
Роздільна здатність екрану : 1440x900
Типи інтерфейсу : VGA;DVI
Матриця : TN
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 19
Роздільна здатність екрану : 1280x1024
Матриця : TN

Практичний монітор 19 дюймів БУ

Монітор дозволяє не тільки працювати за персональним комп'ютером, але і з комфортом проводити час в іграх, а також насолоджуватися переглядом улюблених фільмів. Для цього достатньо вивчити ринок і знайти модель, яка має відповідну діагональ. Все частіше в Києві вибір падає на моделі з 19-дюймовою діагоналлю, які вважаються універсальним рішенням. Вони будуть однаково ефективними для роботи з графікою і серфінгу в інтернеті. У ряді випадків ключовим моментом є компактність монітора, в цьому плані такі дисплеї залишаються в лідерах. У той же час виробникам вдається забезпечити якісну картинку, що стане ще одним приводом використовувати 19 дюймів монітор БУ будинку і на роботі.

Для роботи з графікою ідеально підходять широкоформатні моделі. Вони кілька втрачають в плані компактності, тому транспортування стає складнішою. У той же час великі розміри дозволяють гарантувати якісне відтворення зображення з високим рівнем:

  • передачі кольору;
  • контрасту;
  • яскравості.

Замовити колишні у вживанні монітори з Європи ви можете прямо зараз, залишивши заявку на нашому сайті. Досвід фахівців дозволить отримати чудову продукцію, а її ціна залишається демократичною.

Як купити монітори 19 дюйма БУ?

Яке б дозвіл не було вибрано покупцем, йому слід приділити увагу кільком критеріям. В першу чергу, визначаються з матрицею і максимальною роздільною здатністю. Наявність додаткових параметрів може відбитися на вартості, тому тут рішення буде залежати від особистих переваг. В Україні можна знайти монітори Б/У з різними матрицями. Більшість покупців віддає перевагу IPS-матриці, яка забезпечує високий контраст з широкими кутами огляду. Таке технологічне рішення гарантує хороший відгук, тому монітор буде зручний для розваг і роботи з графікою.

TN і TN + film цікаві вже з тієї причини, що їх вартість залишається невисокою. Зміна зображення відбувається так швидко, що шлейф виявляється практично непомітний. В інтернет-магазині комьютеров PC відповідально підходять до продажу комплектуючих, що були в експлуатації. Це означає, що ви зможете купити монітор 19 дюйми і монітор 24 дюйми БУ недорого і залишитися задоволеним його якістю і естетичністю зовнішнього вигляду.

Монітор 19 дюйма БУ Цена
19" EIZO FlexScan L778 PVA 400 грн
Монітор 19" Dell E1910C 400 грн
19" провідних брендів Dell, HP, Lenovo, Fujitsu 750 грн