Безкоштовна доставка

Монітори Samsung БУ

Ціна
Стан
Бренд
Діагональ
Роздільна здатність екрану
Типи інтерфейсу
Матриця
Частота оновлення
Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Причина уцінки: скол на матриці у вигляді точки
3400 грн
2408 грн
- 992 грн
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 23.6
Роздільна здатність екрану : 1920x1080
Матриця : PLS
1100 грн
952 грн
- 148 грн
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 21
Роздільна здатність екрану : 1680x1050
Типи інтерфейсу : VGA;DVI
Матриця : PVA
Причина уцінки: Пляма на екрані
1800 грн
Стан : B - мікро дефекти
Діагональ : 23.6
Роздільна здатність екрану : 1920x1080
Типи інтерфейсу : VGA;DVI
Матриця : TN
Стан : A - відмінний стан
Діагональ : 24
Роздільна здатність екрану : 1920x1080
Типи інтерфейсу : VGA;DVI
Матриця : TN
Розмір : 554.8 x 359.35 x 54.2 мм
Вага : 5.1 кг
Стан : A - відмінний стан
Діагональ : 24
Роздільна здатність екрану : 1920x1200
Типи інтерфейсу : VGA;DisplayPort
Матриця : TN

Монітор Samsung БУ - соковита картинка, чітке зображення

В даний час користувачі електронних девайсів, гаджетів, побутових пристроїв не готові задовольнятися малим. Якщо мова йде про використання пральної машини, то вона повинна бути доповнена сучасними опціями (коротка програма, бульбашкова прання, прання синтетики, видалення плям, кип'ятіння, прання дитячих речей і так далі). Якщо мова йде про смартфони - вони обов'язково повинні бути зручними, ергономічними, довговічними, з яскравою картинкою, з безліччю додаткових функцій (таких, як органайзер, будильник, календар, швидкий виклик і так далі). І те ж саме можна сказати і про моніторах, що підключаються до стаціонарних ПК. Екрани зобов'язані:

  • мати яскраву картинку,
  • мати можливість регулювання по горизонтальній і по вертикальній лінії,
  • мати регулювання енергоспоживання і так далі.

Кращі корейські монітори БУ Samsung

Всі перераховані вище опції присутні в корейських технічних пристроях від бренду Samsung. Зараз мова піде про бу монітори, що використовуються не тільки при роботі з комп'ютером, але і при перегляді різних фільмів. Так, деякі екрани експлуатуються в якості компактних телевізорів. До них підключається player і всілякі dvd-програвачі. Але така техніка коштує дорого завдяки своїй високій якості. Але якщо звернути увагу на монітори Самсунг б у - вдасться заощадити.

Ні в якому разі не потрібно звертатися по першому ліпшому оголошенню, розташованому на віртуальній дошці, куди подають заявки про продаж уживаної техніки прості громадяни, наші співвітчизники. Потрібно звернутися в перевірений магазин і купити монітор Samsung бу, але тільки той, який привезений з європейської країни. Відомий факт, що в Голландії, Нідерландах, в Фінляндії багато компаній експлуатують технічні пристрої за лізинговим договором. Такі агрегати не працюють на підприємствах больше5 років. Причому монітор Samsung б / у експлуатується в досить сприятливих умовах з мінімальними горіхами і дефектами.

За великим рахунком, такий екран практично новий. На відміну від наших сучасників, європейці експлуатують персональні комп'ютери на робочому місці не більше 6 або 8 годин підряд. У той час як наші користувачі готові цілодобово задіяти техніку, після чого вона буквально через 5 років приходить в повну непридатність. З європейськими пристроями все по-іншому. Вони виглядають чудово, зберігають свою функціональність довго. Екрани доповнені по повній програмі різним забезпеченням, при цьому ціна на дану техніку, яка вже була в експлуатації, мінімальна.

Монітори Samsung БУ Цена
23.6" Samsung S24E650 Full HD PLS 2408 грн
21" Samsung 215TW PVA 952 грн
Монітор 23.6" Samsung NC240 FULL HD TN 1800 грн
Монітор 24" Samsung S24C450 2900 грн
БУ 24" Монитор Samsung S24A450BW 3000 грн