Порівняння
0 0 
Обрані
26 дюймів
Скинути все
Фильтр
Знайдено 2 товару

Монітори 26 дюймів БВ

Сортування
БУ Монітор 26" Samsung 2693HM Full HD из Европы
B - мікро дефекти
БУ Монітор 26" Samsung 2693HM Full HD TN из Европы
A - відмінний стан

Монітор 26 дюймів БУ

Кожна модель монітора має особливості, які впливають на вибір покупців. Тому не дивно, що універсальні моделі з діагоналлю в 26 дюймів зустрічаються все частіше. Такий 26 дюймів монітор БУ дозволяє вирішувати не тільки офісні завдання, а й забезпечує комфорт під час гри або роботи з графікою. Досить вибрати перевіреного виробника, який користується великою популярністю серед покупців. В цьому випадку можна отримати впевненість у тому, що модель отримає оптимальне співвідношення параметрів:

  • тип матриці,
  • роздільна здатність;
  • яскравість.

Купити монітори 26 дюйма БУ в інтернеті

Якщо ви вирішите зробити замовлення в інтернет-магазині комп'ютерів бу PC, то отримаєте доступ до широкого асортименту моделей, кожна з яких буде доречна для вирішення конкретних завдань. Якщо дисплей планується використовувати для стандартних офісних додатків, то оптимальним вибором стане модель з яскравістю 250-300 кд / м2. В цьому випадку ви не будете помічати відблисків під час роботи. Щоб забезпечити комфорт при веденні переговорів, буде не зайвим доповнити пристрій вбудованої веб-камерою.

Графічний дизайн стає можливим в тому випадку, якщо дисплей може продемонструвати достатню чіткість зображення. У зв'язку з цим найкращим вибором стануть дисплеї, які отримали матрицю IPS або MVA. В Україні можна підібрати Б / У на основі особистих переваг. Дозвіл знаходиться в межах стандартів Full HD і WQHD. У цьому випадку замовник отримує обладнання з хорошою контрастністю і яскравістю, а також відмінною передачею кольору. Вартість пристрою буде залежати від додаткових можливостей, наявність яких залежить від того, наскільки часто ними доводиться користуватися.

Замовити в Києві монітор з Європи встигли багато людей, які залишилися задоволені своїм вибором. Ще одним важливим показником є ​​час, який потрібен матриці для відгуку. Оптимальним вибором стануть пристрої, в яких цей показник знаходиться в межах 3-5 мс. У цьому випадку зображення буде змінюватися плавно, не залишаючи видимого шлейфа. Щоб купити монітор 26 дюйми і монітор 27 дюймів БО, вам лише потрібно повідомити наших фахівців про вибір. Ми можемо запропонувати умови співпраці, при яких ціна дисплея буде повністю відповідати вашим побажанням, як і його зовнішній вигляд.

Монітори 26 дюймів БВ Ціна
Монітор 26" Samsung 2693HM Full HD 2700 грн
Монітор 26" Samsung 2693HM Full HD TN 3000 грн
✔️Мінімальна ціна 3000 грн
✔️Максимальна ціна 3000 грн
✔️Кількість товарів 2 шт