Безкоштовна доставка

Ноутбук Acer БУ

Стан
Бренд
Діагональ
Роздільна здатність екрану
Типи інтерфейсу
Матриця
Покоління
Генерація процесора
Властивості відеокарти
Оперативна пам`ять
SSD
Фильтр
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Стан : A - відмінний стан
Діагональ : 14
Роздільна здатність екрану : 1920x1080
Типи інтерфейсу : HDMI
Матриця : IPS
Процесор : Intel® Core™ i5-5200U (3 МБ кэш-памяти, тактовая частота до 2,70 ГГц)
Socket : FCBGA1168
Відеокарта : Intel® HD Graphics 5500
Властивості відеокарти : Интегрированная
Оперативна пам`ять : 8GB
SSD : 256GB
Розмір : 235 x 329 x 21 мм
Вага : 1.5 кг

Ноутбук Acer бу - бюджетне рішення для роботи, навчання та ігор

Напевно, без компактного ноутбука сьогодні складно уявити собі життя будь-якої людини. Навіть пенсіонери в наші дні використовують ноутбуки, спілкуючись за допомогою технічного пристрою з родичами з друзями, зі знайомими, які проживають в інших країнах і в інших містах. Адже саме з ноутбука легко увійти в Skype, зателефонувати своїм коханим і дорогим людям. На жаль, придбати такий девайс, який зручний, корисний, функціональний, по кишені ні кожному простій людині. У зв'язку з невеликими доходами, прості люди страждають, не можуть купити якісний комп'ютер. Але сьогодні ця проблема глобально вирішена, так як ноутбуки Acer бу - це бюджетне придбання, яке по кишені кожному з нас.

Мало хто знає, але бренд Acer був створений ще в минулому столітті. У 1976 році заповзятливий житель Тайваню, маючи на руках 25.000 доларів створив компанію, яка і винайшла перший комп'ютер, що працює швидко і функціонально. Далі бренд став розвиватися стрімко, поповнюючи колекцію електронних продуктів, в геометричній прогресії. На це сьогодні планшетні комп'ютери, ноутбуки, комплектуючі для технічних пристроїв і так далі.

До речі, в Тайвані сьогодні дуже багато комп'ютерних компаній, що випускають технологічні девайси, але мало тих, що зуміли вийти на великий світовий комп'ютерний ринок. Але Acer сьогодні виробляє комп'ютерну техніку, в тому числі і технологічні смартфони, які поставляються в Америку, в Росію, в Білорусію, в Україну, в Малайзію, в Німеччину, в Австралію і так далі. Кожен користувач прекрасно розуміє, що купити ноутбук Acer бу - це не марна трата грошей, а грамотне вкладення матеріальних засобів. Якісний гаджет, який вже був у вжитку функціонує відмінно, не гальмує, а на ньому не потрібно міняти компоненти і складові, запасні частини, так як функціональність у агрегату чудова.

Особливості ноутбуків Acer бу

Сучасний ноутбук Асер б / у - це не застаріла техніка, а новомодний гаджет, який використовувався в одній з європейських компаній. Як відомо, в Європі дуже акуратно використовують технічні пристрої, не доводять їх до поломок, до фінішу, після чого агрегат зламаний і не придатний до подальшого використання. Ні, через 3-5 років, техніка списується, хоча ще і знаходиться в прийнятному, робочому стані. Тому купити бу ноутбук, ціна на який невисока - це грамотне і обгрунтоване рішення.

Ноутбук Acer БУ Цена
Ноутбук Acer TravelMate P645s 14" Intel® Core ™ i5-5200U 8GB RAM 256GB SSD 11600 грн